2020.02.23 08:40

„Real“ pralaimėjimo fone – Edeno Hazardo trauma

LRT.lt2020.02.23 08:40

Madrido „Real“ komanda krenta į duobę. 25-ajame Ispanijos „La Liga“ pirmenybių ture karališkasis Ispanijos klubas 0:1 nusileido Valensijos „Levante“ komandai ir patyrė pirmąjį pralaimėjimą nuo spalio mėnesio.

„Levante“ svečius iš šalies sostinės nubaudė 79-ąją minutę, kai puikiu įvarčiu pasižymėjo Jose Moralesas.

Pralaimėjimas Valensijoje nebuvo vienintelis smūgis „Real“ komandai – vėl čiurną susižeidė Edenas Hazardas. Beveik tris mėnesius nerungtyniavęs belgas žaidė antras rungtynes po traumos, bet antrajame kėlinyje pajuto tos pačios čiurnos skausmą, kurią ir buvo susižeidęs.

Po rungtynių kalbėjęs Zinedine‘as Zidane‘as pripažino, kad E. Hazardo trauma gali būti rimta.

„Tai neatrodo gerai, nes jis susižeidė tą pačią vietą kaip ir prieš tai. Yra matyti patinimas, todėl turime palaukti tyrimų, po kurių geriau žinosime situaciją“, – neramiai kalbėjo prancūzas.

„Real“ komandos artėjančią savaitę laukia mačai su „Manchester City“ ir „Barcelona“, todėl E. Hazardo trauma gali stipriai sujaukti Z. Zidane‘o planus.