2020.02.22 17:43

Skandalo sūkuryje atsidūrusi Rusijos biatlono rinktinė liko be medalių, lietuviai nepasiekė finišo linijos

LRT.lt2020.02.22 17:43

Šeštadienį Italijoje vykstančiame pasaulio biatlono čempionate surengtos vyrų 4x7,5 km estafetės lenktynės, kuriose aukso medaliais pasidabino Prancūzijos sportininkai.

Emilienas Jacquelinas, Martinas Fourcade‘as, Simonas Desthieux ir Quentinas Fillonas Maillet trasą įveikė per 1 val. 12 min. 35,9 sek. ir tapo rungties nugalėtojais.

Antroje vietoje liko nuo lyderių 21,5 sek. atsilikusi Norvegijos rinktinė, o bronzos medalius atsiėmė vokiečiai, prancūzų rinktinei pralaimėję 36,2 sek.

Iš ketvirtos vietos lenktynes pradėję Rusijos biatlonininkai, kurių viešbučio kambariuose šįryt buvo atliekamos kratos, į prizininkų trejetą nepateko – taip ir liko ketvirti.

Lietuvos rinktinė, kurią sudaro Karolis Dombrovskis, Vytautas Strolia, Linas Banys ir Tomas Kaukėnas, užėmė 24-ąją vietą. Lietuviai finišo nekirto, nes buvo aplenki ratu.

Pasaulio biatlono čempionatas finišo tiesiąją pasieks sekmadienį.