Naujienų srautas

Sportas2020.02.22 12:33

Į A lygą nepatekęs „Džiugas“ pasipildė dviem naujokais

LRT.lt 2020.02.22 12:33

„Džiugas“ ateinančiame sezone turės dar vieną brazilą – komandą papildė centro gynėjo pozicijoje žaidžiantis Giordano Mulleris Piffero, geriau žinomas kaip Giordano. 26 metų gynėjas jau kuris laikas pluša treniruotėse su naujaisiais komandos draugais, rašoma klubo svetainėje.

Žaidėjas į Telšius atvyko iš Suomijos antrajame pagal pajėgumą divizione žaidžiančios AC „Kajaani“ ekipos. Praėjusį sezone Suomijoje gynėjas sužaidė 25 rungtynes, įmušė tris įvarčius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Italijos ir Brazilijos pilietybę turintis gynėjas per savo karjerą taip pat žaidė įvairiuose Brazilijos klubuose, tarp jų – antrajame pagal pajėgumą Brazilijos divizione žaidžiančioje „Juventude“ ekipoje. Legionieriaus duonos brazilas yra ragavęs Portugalijos antrajame pagal pajėgumą divizione, kur gynė „Beira-Mar“ ekipos garbę.

Prie komandos taip pat prisijungė 25 metų vartininkas Marius Paukštė.

1,92 cm ūgio vartininkas gimė Utenoje, kur 2015 metais ir pradėjo savo karjerą gindamas Utenos „Utenio“ spalvas A bei I lygose. 2019 metų A lygos sezone vartininkas prisijungė prie FK „Palangos“ bei aikštėje pasirodė 9 rungtynėse.

Uteniškis vartininkų grandį sudarys su Povilu Survila bei Kęstučiu Pilipavičiumi.

Kiek ankščiau komandą papildė Yudai Koike, Martynas Vasiliauskas bei Rokas Stanulevičius. Tuo tarpu kroatas Jozef Kuqi jau sugrįžo į gimtąją Kroatiją ir „Džiugo“ spalvų ateinančiame sezone negins.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi