Naujienų srautas

Sportas2020.02.22 10:59

Zidane‘as netrukdys „Real“ kapitonui Ramosui vykti į Tokijo olimpines žaidynes

LRT.lt 2020.02.22 10:59

Madrido „Real“ kapitonas Sergio Ramosas yra pasiruošęs palikti dar gilesnį pėdsaką Ispanijos futbolo istorijoje.

Šios šalies žiniasklaidoje jau kurį laiką netyla kalbos apie tai, kad 33-ejų metų vidurio gynėjas dalyvaus 2020 m. Tokijo olimpinėse žaidynėse.

Liepos 22-rugpjūčio 8 dienomis Tokijuje vyks olimpinis futbolo turnyras, kuriame varžysis 16 pasaulio rinktinių. Taisyklės leidžia rinktinėms turėti tris vyresnio nei 23-ejų metų amžiaus futbolininkus.

S. Ramoso vasaros pradžioje laukia Europos futbolo čempionatas ir, nepaisant to, kad jau rugpjūčio viduryje prasideda klubinis sezonas, jis yra pasiryžęs sudalyvauti olimpinėse žaidynėse.

Penktadienį spaudos konferencijoje paprašytas pakomentuoti S. Ramoso sprendimą, Madrido „Real“ strategas Zinedine‘as Zidane‘as atsakė, jog dėl to nemato jokių problemų.

„Jeigu jis nori vykti, aš palaikysiu jo sprendimą“, – pareiškė Z. Zidane‘as. – Manau, kad atstovauti savo šalies rinktinei olimpinėse žaidynėse yra neįtikėtinas jausmas. Mes visada kalbame apie pasaulio ir Europos čempionatus, bet olimpinės žaidynės yra kažkas naujo, įsivaizduoju, jog tai yra nepaprasta patirtis.“

„Esu kalbėjęs su žaidėjais, kurie dalyvavo olimpinėse žaidynėse ir jų atsiliepimai buvo patys geriausi. Taigi, galiu suprasti, kodėl 34-erių metų žaidėjas nori vykti į olimpines žaidynes. Pats būdamas futbolininku per vėlai pagalvojau apie tokią galimybę“, – pasakojo Z. Zidane‘as.

S. Ramosas anksčiau savo karjeroje su Ispanijos rinktine dukart iškovojo Europos ir sykį pasaulio čempionato taurę.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi