Naujienų srautas

Sportas2020.02.22 09:59

10-mečiui „Manchester United“ klubo gerbėjui – speciali Jurgeno Klopo žinutė

LRT.lt 2020.02.22 09:59

Šį sezoną besitęsianti „Liverpool“ komandos sėkmė varo iš proto ne tik ilgamečius, bet ir jaunuosius „Manchester United“ klubo gerbėjus.

Į „Liverpool“ komandos strategą Jurgeną Kloppą su specialu prašymu kreipėsi 10-metis „raudonųjų velnių“ gerbėjas Daragh Curley.

Jis Vokietijos futbolo specialistui išsiuntė laišką, kuriame paprašė, kad „Liverpool“ pralaimėtų visas likusias Anglijos „Premier“ lygos rungtynes ir taip nelaimėtų Anglijos čempionato.

J. Kloppas nusprendė nustebinti jauną futbolo sirgalių ir išsiuntė laišką jo adresu. Tai iškart sulaukė dėmesio socialiniuose tinkluose.

„Mielas Daragh, visų pirma, norėčiau tau padėkoti už tavo laišką. Žinau, kad rašydamas nelinki man sėkmės, tačiau man bet kokiu atveju visada malonu gauti laiškus iš jaunų futbolo fanų, todėl dėkoju, kad su manimi susisiekei.

Deja, šį kartą negaliu išpildyti tavo prašymo. Kad ir kaip norėtum, jog „Liverpool” pralaimėtų, mano darbas yra padaryti viską, kad „Liverpool” laimėtų, nes to nori milijonai žmonių visame pasaulyje ir aš nenoriu jų nuvilti.

Mes esame pralaimėję mačus praeityje ir dar pralaimėsime juos ateityje, nes tai yra futbolas. Kai tau yra dešimt metų, atrodo, kad visi dalykai liks tokie patys ir niekada nesikeis, bet jeigu yra vienas dalykas, kurį galiu tau pasakyti būdamas 52-ejų metų amžiaus, tai, kad tai yra netiesa.

Perskaitęs tavo laišką galiu garantuoti vieną dalyką – tavo aistra futbolui ir tavo klubui niekada neišblės. „Manchester United” pasisekė, kad turi tokį faną kaip tu.

Aš tikiuosi, kad jeigu mums pasiseks ir mes laimėsime dar kelis mačus ir galbūt net iškovosime kelis trofėjus, tu nebūsi per daug nusivylęs, nes, nors mūsų klubai ir yra dideli varžovai, mes taip pat turime didžiulę pagarbą vieni kitiems. Man tai ir yra futbolo esmė“, – laiške rašė J. Kloppas.

Pirmoje vietoje žygiuojanti „Liverpool“ komanda prieš artimiausius persekiotojus „Premier“ lygoje turi 22 taškų pranašumą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi