2020.02.22 07:24

Galingu dvigubu dubliu išsiskyręs Sabonis vedė „Pacers“ į pergalę Niujorke

LRT.lt 2020.02.22 07:24

Domantas Sabonis toliau puikiu žaidimu džiugina Indianos „Pacers“ gerbėjus. Naktį iš penktadienio į šeštadienį „Pacers“ (33-23) 106:98 (15:20, 36:24, 29:21, 26:33) pranoko Niujorko „Knicks“ (17-39) ekipą.

Praėjusį savaitgalį vienoje komandoje su ryškiausiomis lygos žvaigždėmis žaidęs Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas šiąnakt per 27 minutes pasižymėjo 24 taškais (8/16 dvit., 8/10 baud.), 13 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyviais perdavimais ir 1 bloku.

„Pacers“ ekipai rungtynės prasidėjo gana sunkiai, tačiau komandos „variklis“ užsikūrė antrajame kėlinyje, po kurio svečiai iš Indianos jau turėjo 7 taškų persvarą. Ją iki dviženklio skaičiaus „Pacers“ padidino iškart po pertraukos.

D. Saboniui geriausiai talkino T. J. Warrenas, per 36 minutes įmetęs 27 taškus ir atkovojęs 8 kamuolius.

Varžovų gretose rezultatyviausiai sužaidė Bobby Portis, savo sąskaitą papildęs 19 taškų.

Indianos komanda po 56 sužaistų rungtynių reguliariajame sezone džiaugiasi šešta pozicija. „Knicks“, patyręs trečią pralaimėjimą iš eilės, tenkinasi 13-a vieta.

„Knicks“: Bobby Portisas 19 (3/5 trit.), R.J. Barrettas 17 (8/19 metimai), Frankas Ntilikina 14.

„Pacers“: T.J. Warrenas 27 (8 atk. kam.), Domantas Sabonis 24 (13 atk. kam.), Dougas McDermottas 14, Malcolmas Brogdonas 11 (8 atk. kam. 6 rez. perd.).