Naujienų srautas

Sportas2020.02.22 00:39

Rungtynėmis pasibaisėjęs Kalnietis: per tiek metų rinktinėje nepamenu tokio beviltiško pralaimėjimo

Mantas Kalnietis po rungtynių pirmųjų Europos čempionato atrankos turnyro rungtynių su Belgijos ekipa liūdnai keliavo į už aikštės ribų skirtą pokalbių zoną su žurnalistais. 

Dariaus Maskoliūno treniruojama rinktinė tik prieš kelias akimirkas Monse buvo patyrusi skaudžią nesėkmę – 65:86. Pasveikinęs varžovų trenerį 12 taškų dvikovoje surinkęs ir 4 rezultatyvius perdavimus atlikęs rinktinės veteranas giliai atsiduso prieš pradėdamas kalbą su žurnalistais.

M. Kalnietį galima suprasti. Vienu metu lietuviai dvikovoje atsiliko net 37 taškų skirtumu (31:68). Tik ketvirtasis kėlinys kiek pataisė vaizdą, nors tai paguoda rinktinės atakų organizatoriui tikrai netapo.

„Nėra žodžių. Vienas žodis – gėda. Sunku kažką pasakyti. Tiek metų atstovauju rinktinei, bet neprisimenu, kad būtume taip beviltiškai pralaimėję. Žaidėme ne prieš stipriausią Europos ar pasaulio komandą. Viskas buvo blogai“, – žodžius po susitikimo sunkiai rinko M. Kalnietis.

– Nuo pat pradžių rungtynės jums nesiklostė. Nuo ko viskas prasidėjo?

– Nežinau. Jie buvo agresyvesni, bėgo, šoko, lipo. Atrodėme pasimetę. Tai yra keista, nes treniruotėse vaizdas buvo geras, o čia – katastrofa. Išsijungė mūsų smegenys, visiems susirakino rankos. Tikrai nežinau, ką pakomentuoti.

– Kiek tos rankos atsirakino ketvirtajame kėlinyje?

– Kokie ten geri vaizdai. Žaidėme katastrofiškai ir turėjome 40 taškų deficitą prieš belgus. Kažką darėme, kažką keitėme – ėjome „va bank“.

– Po dviejų kėlinių atsiliko 19 taškų skirtumu – lyg ir dar nieko tokio baisaus. Kas nutiko, kad subyrėjote trečiajame kėlinyje?

– Nežinau, nuo ko pradėti. Buvo klaidu. Gynyboje nebuvo susikalbėjimo. Nevykdėme savo susitarimų. Keitėmės ginamaisiais, „stepoutavome“, bet viskas buvo ne taip, kaip turėjo būti.

– Ar labai reikėtų keisti žaidimą prieš dvikovą su čekais?

– Daug pokyčių neatliksime, neturime laiko. Tiesiog turime atsiduoti ir rodyti energiją, nes žaidžiame už Lietuvą. Neturime šitaip slankioti ir būti išsigandusiems.

– Ar galėjo varžovai būti neįvertinti?

– Puikiai žinome, kad Europoje žaidžia visi, kurie gali žaidžia. Jeigu išvykoje būsi nesusikaupęs, gausi į „fraką“. Nėra jokių pasiteisinimų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi