Sportas

2020.02.21 19:51

Staigmena Lietuvos lengvosios atletikos čempionate – nukarūnuota Palšytė

komentarai
LRT.lt2020.02.21 19:51

Klaipėdoje vykstantis Lietuvos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas pateikė netikėtumų. Urtė Baikštytė šuolio į aukštį varžybose nukarūnavo Airinę Palšytę.

A. Palšytė nuo 2011 metų, kai dalyvauja Lietuvos čempionate, pirmos pozicijos nebuvo užleidusi jokiai kitai sportininkei.

Penktadienį A. Palšytė įveikė 180 cm aukštį, kai tuo metu U. Baikštytė peršoko per 186 cm aukštį iškeltą kartelę ir tapo Lietuvos čempione.

Iškart po pralaimėjimo A. Palšytė savo socialinėje paskyroje rašė: „Nežinau, kodėl gyvenimas man siunčia tokius išbandymus.“

Po varžybų džiaugsmo neslėpė bene svarbiausią pergalę karjeroje iškovojusi U. Baikštytė.

„Tikslo prieš žiemą neturėjome, nes pasiruošimas buvo tikrai sunkus dėl traumų, negalėjau pilnai treniruotis. Praeitą savaitgalį peršokau 186 cm ir pajutau, kad pataisiusi tam tikras technines detales galiu šokti. Džiaugiuosi, kad šiandien įveikiau 186 cm, bet vasarą reikės šokti virš 190 cm“, – Europos čempionato normatyvo tikisi naujoji šalies čempionė.

Liūdnai naujuosius metus pradėjusi A. Palšytė pripažino, kad pasirodyti geriau trukdė techninės klaidos.

„Šiandien koją pakišo šiokie tokie techniniai niuansai. Nepasakyčiau, kad šuoliai buvo blogi. Urtė po varžybų priėjusi sakė „kaip nepatogiai jaučiuosi, esi visa galva geresnė“. Aš taip savęs nestatau, sektoriuje esame visos lygios, šiandien laimėjo ji ir už ją džiaugiuosi. Man nepasisekė, atrodė, kad virš kartelės kilau, bet dėl atsispyrimo vietos ir padėties „nusinešdavau“ kartelę“, – aiškino sportininkė.

Anksčiau šį mėnesį A. Palšytė dalyvavo varžybose Slovakijoje ir tarp 11 dalyvių liko 9-a.