Sportas

2020.02.21 10:13

Netikėto pasiūlymo iš „Barcelona“ sulaukęs danas: būti vienoje komandoje su Messi yra kažkas ypatingo

LRT.lt2020.02.21 10:13

Ketvirtadienį oficialiai prie „Barcelona“ klubo prisijungęs Danijos rinktinės puolėjas Martinas Braithwaite‘as prisistatė žiniasklaidai ir pasidalino savo pirmaisiais įspūdžiais.

28-erių metų futbolininkas į „Barceloną“ persikėlė gana skandalingai. Katalonijos klubas išimties tvarka gavo teisę įsigyti žaidėją, o tai nepatiko nei buvusiam M. Braithwaite‘o klubui, nei kitiems „La Liga“ atstovams.

„Barcelona“ tokią išimtį gavo dėl ilgalaikių žaidėjų traumų. „Leganes“ šioje situacijoje negalėjo padaryti nieko, nes sutartyje su futbolininku buvo numatyta 18 mln. eurų išpirkos suma.

„Barcelona“ vilionėms neatsispyręs futbolininkas spaudos konferencijoje kalbėjo apie išsipildžiusią svajonę bei neįtikėtiną jausmą būti vienoje komandoje su Lioneliu Messi.

„Jis (Messi) neabejotinai yra geriausias futbolininkas istorijoje, todėl man bus didžiulė garbė žaisti su juo. Man tai ypatingas momentas, nes dabar visą savo gyvenimą galėsiu sakyti, jog žaidžiau vienoje komandoje su Leo“, – pasakojo M. Braithwaite‘as.

Kalbėdamas apie savo ir klubo ambicijas, danas teigė: „Man tai yra svajonės išsipildymas. Bet kuris futbolininkas, kuris pradeda žaisti, svajoja atsidurti „Barcelona“ klube.

Mano tikslas yra iškovoti kuo įmanoma daugiau titulų. Žinau, koks didelis spaudimas yra šiame klube. Aš pats jaučiuosi tarsi būčiau mokinys šiame žaidime, todėl visada stengiuosi tobulėti.

Mano pagrindinė užduotis aikštėje yra pelnyti įvarčius ir tikiuosi, kad tai man pavyks padaryti čia.“

Puolėjas „Barcelona“ gretose galės debiutuoti jau šį šeštadienį, kai į „Camp Nou“ tvirtovę atvyks „Eibar“.