Sportas

2020.02.21 09:04

Po sutriuškinimo namuose Obradovičius nesusilaikė: negerbiame savo sirgalių

LRT.lt2020.02.21 09:04

Stambulo „Fenerbahče“, pastaruoju metu demonstravusi gero lygio krepšinį, Eurolygoje vėl turėjo nuryti karčią piliulę. Ketvirtadienį vakare savo žiūrovų akivaizdoje žaidusi Stambulo ekipa buvo sutriuškinta Madrido „Real“ krepšininkų.

„Fenerbahče“ varžovams iš Ispanijos sostinės nusileido 65:94. Turkų neišgelbėjo net ir tai, jog „Real“ vertėsi be keturių svarbių komandos žaidėjų: Sergio Llullo, Anthony Randolpho, Jeffo Tayloro bei Felipe Reyeso.

Pažeminimą savo žiūrovų akivaizdoje patyręs Željko Obradovičius neslėpė pykčio ir teigė, jog kai kurie žaidėjai net nenorėjo žaisti.

„Gali pasitaikyti blogų dienų, bet tokių momentų, kai mes visiškai nekovojame, neturėtų būti“, – pareiškė strategas. – Kai kurie žaidėjai paprasčiausiai net nesikovė. Rūbinėje tai jiems pasakiau, todėl nė kiek nebijau tai pakartoti ir čia.“

„Aš, kaip treneris, už tai atsakau. Privalome gerbti žmones, kurie mums padėjo pastaruosius septynerius metus.

Jie nenusipelnė matyti tokio žaidimo. Viskas turi savo ribas. Jeigu tu pasiduoti jau po kelių minučių, vadinasi, kad kažkas yra negerai. Labai apgailestauju, nes mūsų sirgaliai neturėjo to pamatyti“, – už savo komandos pasirodymą atsiprašė Ž. Obradovičius.

„Fenerbahče“, kuri po 25 turų yra iškovojusi 11 pergalių ir patyrusi 14 pralaimėjimų, turnyrinėje lentelėje užima 10-ąją poziciją.