2020.02.20 23:03

Arlauskis su komanda buvo per plauką nuo pergalės mače su „Sevilla“

LRT.lt2020.02.20 23:03

Arti sensacingo rezultato UEFA Europos lygos šešioliktfinalyje buvo Giedrius Arlauskis ir jo atstovaujama Klužo CFR. Rumunijos klubas namuose susigrūmė su daugkartiniu turnyro čempionu „Sevilla“ klubu ir tik rungtynių pabaigoje išleido pergalę.

Šeimininkai pranašumą įgijo 59-ąją minutę. CFR daug progų neturėjo, tačiau vieną iš nedaugelio pavertė įvarčiu.

„Sevilla“ dar labiau ėmė spausti varžovus ir tik 82-ąją minutę po rikošetu atskriejusio kamuolio į baudos aikštelę išplėšė lygiąsias. Puikiai vartuose žaidusį G. Arlauskį nuginklavo Youssefas En Nesyri.

G. Arlauskis su komanda atsakomąsias rungtynes žais „Sevilla“ klubo stadione.

Kitose Europos lygos rungtynėse nemažas siurprizas užfiksuotas Ispanijoje, kur vietos Madrido „Getafe“ rezultatu 2:0 įveikė Amsterdamo „Ajax“.

Lygiosiomis išvykoje su „Club Brugge“ turėjo tenkintis „Manchester United“ klubas. Pergalę į savo sąskaitą įsirašė Milano „Inter“ ekipa, kuri išvykoje 2:0 įrodė pranašumą prieš Razgrado „Ludogorec“.