Sportas

2020.02.20 18:57

Klaida UEFA sistemoje futbolo sirgalius paliko ir be bilietų, ir be pinigų

LRT.lt 2020.02.20 18:57

Europos futbolo federacijų asociacija (UEFA) atsiprašė už techninę klaidą, kuri į 2020 m. Europos čempionatą patekti norėjusiems futbolo aistruoliams kainavo pinigus.

Kaip rašo BBC, trečiadienį UEFA sistemoje fanams buvo siūloma įsigyti iš pirmosios prekybos likusius bilietus į Europos čempionato kovas. Dalis sirgalių, kurie užsisakė bilietus, taip pat apsirūpino lėktuvų bilietais bei viešbučiais.

Jų džiaugsmas ilgai netruko – jau kelių valandų bėgyje UEFA į elektroninį paštą atsiuntė žinutę, kad bilietai yra atšaukiami.

„Kai kurie bilietai tapo prieinami dėl laiku neatlikto pinigų pervedimo. Visi šie bilietai vėliau buvo parduoti“, – pranešime aiškino didžiausia Europos futbolo organizacija.

„Dėl techninės klaidos tam tikrą laiko tarpą bilietai, kurie nebuvo parduoti, tapo prieinami. Visi sirgaliai, kurie įsigijo šiuos bilietus, gavo žinutę apie tai, kad operacija yra atšaukiama ir nuo kreditinių kortelių nebuvo nuskaitytas joks mokestis“, – priduriama UEFA pranešime.

BBC teigimu, vien Anglijoje tokių bilietų buvo įsigyta apie kelis šimtus.

Šios situacijos auka tapęs anglas Jamesas Lofthouse‘as , bendraudamas su BBC, teigė, jog įsigijo keturis bilietus į Anglijos rungtynes su Čekija ir dar du į rungtynes su vienu iš atrankos nugalėtojų.

Už šiuos bilietus jaunas vyras paklojo 700 svarų sterlingų ir per tą laiką dar spėjo užsisakyti viešbutį Londone.

„Kartu su savo draugais užsisakėme viešbutį Londone“, – teigė pašnekovas. – Pasirinkau mokėjimo būdą be galimybės atgauti pinigus, nes nesitikėjau, kad bilietai gali būti atšaukti. Už viešbutį sumokėjau 200 svarų, kurių jau nebeatgausiu. Be to, nesulaukiau jokio atsiprašymo iš UEFA.“

Karčią piliulę teko nuryti ir kitam pašnekovui – Tomui Lowmanui, kuris kartu su savo sūnumi tikėjosi pamatyti Vokietijos ir Portugalijos rinktinių dvikovą Miunchene. Jis nespėjo pasirūpinti viešbučiu, tačiau sumokėjo 510 svarų už lėktuvo bilietus iš Mančesterio ir Miuncheną. Šios sumos jis taip pat neatgaus.

„Buvau labai nuliūdintas tuo, kas atsitiko. Labiausiai nusivylimą kelia tai, UEFA svetainėje nėra jokios informacijos ir kontaktų, į kuriuos galėčiau kreiptis.

Tai yra nepagarba klientams. UEFA tiesiog slepiasi. Palaukime ir pažiūrėkime, ar jie atlygins mano išlaidas už lėktuvo bilietus, bet spėju, kad tai neįvyks“, – nusivylimo neslėpė futbolo sirgalius.

Europos futbolo čempionatas 12-oje skirtingų šalių šią vasarą vyks birželio 12-liepos 12 dienomis.