Sportas

2020.02.20 16:00

Malonės iš šalies futbolo federacijos sulaukusi „Barcelona“ įsigijo Danijos rinktinės puolėją

LRT.lt2020.02.20 16:00

Krizės ištikta „Barcelona“ surado puolėją, kuris pakeis traumas patyrusius Luisą Suarezą bei Ousmane‘ą Dembele. Katalonijos komanda pranešė oficialiai įsigijusi „Leganes“ puolėją Martiną Braithwaite‘ą.

Nors ir žiemos perėjimų langas užsidarė sausio 31-ąją dieną, „Barcelona“ sulaukė malonės iš Ispanijos futbolo federacijos, nes tiek L. Suarezas, tiek O. Dembele iš rikiuotės yra iškritę visam Ispanijos pirmenybių sezonui.

28-erių metų futbolininko kontrakte su „Leganes“ buvo numatyta 18 mln. eurų išpirkos suma, todėl „Barcelona“ pasinaudojo šia sąlyga ir įsigijo šiame sezone per 20 rungtynių 8 įvarčius įmušusį daną.

Savo ruožtu „Leganes“, kovojanti dėl išlikimo aukščiausioje lygoje, tokios pačios malonės iš šalies futbolo federacijos nesulauks, nes išimtis yra daroma tuo atveju, jeigu žaidėjas iš rikiuotės iškrenta ilgesniam nei 5 mėnesių laikotarpiui.

Danijos rinktinės garbę ginantis M. Braithwaite‘as prie „Leganes“ prisijungė 2019-ųjų žiemą. Anksčiau jis yra vilkėjęs tokių komandų kaip „Bordeaux“, „Middlesbrough“ ir „Toulouse“ marškinėlius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.