Naujienų srautas

Sportas2020.02.20 15:15

Teodosičiui prisijungimą prie serbų rinktinės užkirto draudimo problemos

LRT.lt 2020.02.20 15:15

Vienas Serbijos vyrų krepšinio rinktinės lyderių Milošas Teodosičius nepadės komandai pirmajame 2021 metų Europos čempionato atrankos turnyro lange. Serbijos krepšinio federacija nesusitarė su įžaidėjo atstovaujamu Bolonijos „Virtus“ klubu dėl M. Teodosičiaus draudimo reikalų. 

Tinklalapis eurohoops.net praneša, kad krepšininkas grįžo į klubo treniruotes ir toliau tęs pasiruošimą būsimoms rungtynėms po pirmojo FIBA atrankos turnyro lango.

Serbijos rinktinės treneris Igoris Kokoškovas tikėjosi, kad pajėgus įžaidėjas padės rinktinei bent jau dvikovoje Belgrade su Sakartvelo krepšininkais. Jau anksčiau serbų krepšinio federacijos prezidentas Saša Danilovičius buvo užsiminęs apie problematišką žaidėjo draudimo klausimą.

M. Teodosičius nežaidė ir 2019 m. pasaulio taurės turnyre. Tąkart krepšininkui kelią padėti komandai Kinijoje užkirto gauta kelio trauma.

Ketvirtadienį serbai susitiks Espe susitiks su šeimininkų, suomių, rinktine, sekmadienį savų žiūrovų akivaizdoje Serbija kausis su Sakartvelo krepšininkais.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi