Naujienų srautas

Sportas2020.02.20 08:51

Guardiolos ištikimybė sunkius laikus išgyvenančiam „Manchester City“: jeigu manęs neatleis, liksiu klube

LRT.lt 2020.02.20 08:51

Trečiadienio vakarą Anglijoje sužaistose „Premier“ lygos rungtynėse „Manchester City“ vienuolikė namuose 2:0 įveikė Londono „West Ham United“ klubą, o po dvikovos šeimininkų ekipos vyriausiasis treneris Pepas Guardiala pateikė savo mintis apie jo klubui skirtą UEFA bausmę. 

Portalas LRT.lt primena, kad už griežtus UEFA klubų licencijavimo ir finansinio sąžiningumo žaidimo (FFP) taisyklių pažeidimus „Manchester City“ yra dviem metams šalinamas iš Europos futbolo klubinių turnyrų.

Klubas jau yra pranešęs, kad skųs tokį sprendimą Sporto arbitražo teismui (CAS) ir jame ieškos teisybės.

„Mes apeliuosime į UEFA sprendimą, – BBC cituoja P. Guardiolą. – Kai kas nors tiki, kad yra nekaltas, reikia kovoti. Aikštėje esame profesionalai, bet už aikštės ribų turime ribotas veikimo galimybes.“

Po pergalės prieš „West Ham United“ futbolininkus P. Guardiola su žurnalistais kalbėjo apie tai, kad „Manchester City“ klubo žaidėjai nenuleis rankų likusioje sezono dalyje.

„Su žaidėjais kalbėjo apie tai, ką turime pasiekti per likusią sezono atkarpą. Turime kovoti dėl šį klubą mylinčių žmonių. Demonstruosime geriausią savo įmanomą žaidimą. Turime, dėl ko žaisti“, – aiškino specialistas.

Jau anksčiau P. Guardiola yra užsiminęs, kad UEFA draudimas neturės įtakos trenerio sprendimui dėl ateities Mančesteryje. Šią mintį treneris patvirtino ir po trečiadienį iškovotos pergalės.

„Jeigu manęs neatleis, liksiu klube. Mylių šį klubą, man čia patinka dirbti. Būsiu čia, kad ir kas benutiktų. Situacija dar nėra išspręsta iki galutinio sprendimo, o mes tiesiog toliau žaisime“, – kalbėjo P. Guardiola.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi