Naujienų srautas

Sportas2020.02.19 20:16

Anglijos rinktinės lyderiui iškilo grėsmė praleisti Europos futbolo čempionatą

LRT.lt 2020.02.19 20:16

„Manchester United“ komandos treneris Ole Gunnaras Solksjaeras pasidalino niūriomis naujienomis. Norvego teigimu, Marcusas Rashfordas šį sezoną į aikštę gali nebegrįžti.

22-ejų metų puolėjas sausio viduryje patyrė stresinį nugaros lūžį. Iš pradžių buvo pranešta, kad be jo „Manchester United“ turės verstis artimiausius du mėnesius, tačiau naujosios prognozės yra dar liūdnesnės.

O. G. Solskjaeras paskutinėje spaudos konferencijoje pranešė, kad yra nemaža tikimybė, kad futbolininkui gali tekti praleisti ir vasarą vyksiantį Europos čempionatą.

„Tikiuosi, kad jis šį sezoną dar grįš. Norime kuo įmanoma ilgiau pratęsti sezoną Europoje, kad išliktų tikimybė Marcuso sugrįžimui“, – teigė specialistas iš Norvegijos.

„Tikrai nesu daktaras, bet šiai traumai reikia laiko. Tikėjausi, kad jam pavyks pasveikti greičiau, bet dabar prognozės yra blogesnės.

Jeigu jam nepavyks atsigauti iki sezono pabaigos, šansai, jog jis keliaus į Europos čempionatą yra maži.

Jam buvo atlikti papildomi tyrimai. Iš pradžių tikėjomės sulaukti gerų naujienų, nes jis pastaruoju metu jautėsi geriau. Dabar svarbiausia yra neužbėgti įvykiams už akių, turime duoti jam tiek laiko, kiek reikia“, – pridūrė treneris.

M. Rashfordo trauma yra skaudi tiek „Manchester United“ ekipai, tiek Anglijos rinktinei – jis šį sezoną per 31 rungtynes įmušė 19 įvarčių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi