Sportas

2020.02.19 15:45

Skaudžiai nubausto „Manchester City“ klubo vadovas: darysime viską, kad įrodytume savo tiesą

LRT.lt2020.02.19 15:45

Praėjusį penktadienį dviejų metų draudimo važytis Europos futbolo klubų taurių turnyruose iš UEFA sulaukusio „Manchester City“ klubo vadovybė neigia jam mestus kaltinimus, praneša BBC.

Trečiadienį vykdantysis klubo direktorius Ferranas Soriano pabrėžė, kad kaltinimai dėl griežtų UEFA klubų licencijavimo ir finansinio sąžiningumo žaidimo (FFP) taisyklių pažeidimų yra neteisingi.

„Mūsų klubo sirgaliai gali būti užtikrinti dėl dviejų dalykų. Pirma, mums pareikšti kaltinimai nėra tiesa. Antra, dėsime visas pastangas, kad įrodytume savo tiesą“, – tvirtino F. Soriano.

Klubų finansinio kontroliavimo organizacijos (CFCB) Teisės skyrius išaiškino, kad „Manchester City“ organizacija pažeidė taisykles pateikdama buhalterijos informaciją apie klubo finansavimo rodiklius laikotarpyje nuo 2012 iki 2016 metų. Pridedama, kad klubas neprisidėjo savo bendradarbiavimu prieš šio tyrimo.

Iškart po penktadienį pasirodžiusios UEFA skirtos bausmės „Manchester City“ oficialiame pranešime buvo tiegiama, kad klubas „yra nusivylęs, net nenustebęs tokiu sprendimu“. „Mėlynieji“ iškart pranešė, kad kreipsis į Sporto arbitražo teismą (CAS) bei teks apeliaciją UEFA sprendimui.

Kalbėdamas apie netikslumus klubo buhalterijoje ir neatitinkančius finansavimo rodiklius, F. Soriano tikino, kad klubo savininkas neinvestavo pinigų, kurie nebuvo tinkamai deklaruoti.

„Esame gerai besilaikantis klubas, generuojame pelną, neturime skolų, mūsų buhalterija buvo nekart tikrinta auditorių, investuotojų, todėl viskas yra tvarkoje.

Mes nuolatos bendradarbiavome ir pateikėme visus reikalingus dokumentus bei paramą, kurie yra puikus įrodymas, kad nesame niekuo nusikaltę“, – BBC cituoja F. Soriano.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt