Sportas

2020.02.19 13:35

Žužą trenerio poste „Neptūne“ keičia Gaidamavičius, vadovybė kalba apie priimtus blogus sprendimus

LRT.lt 2020.02.19 13:35

Klaipėdos „Neptūno“ vyriausiuoju treneriu prieš dvi savaites tapęs Jurica Žuža dėl šeimyninių priežasčių išvyko į Kroatiją, o komandos vairą perėmė 37-erių Tomas Gaidamavičius, iki šiol ėjęs asistento pareigas, skelbiama klubo pranešime spaudai.

Portalas LRT.lt primena, kad nuo praėjusio sezono Klaipėdos klubo trenerių štabe dirbęs J. Žuža vasario pradžioje perėmė vyriausiojo trenerio postą iš atleisto Tomo Rinkevičiaus.

„Reikia pripažinti, kad paskubėjome paskirdami J. Žužą vyriausiojo trenerio pareigoms. Tikime jo perspektyvomis ateityje, bet manome, jog šiuo metu labiausiai pasiruošęs šiam postui ir geriausias variantas yra T. Gaidamavičius“, – klubp pranešime spaudai cituojamas sporto direktorius Dainius Vaitelis.

Susitvarkęs reikalus tėvynėje J. Žuža grįš į uostamiesčio ekipos asistentus, tuo metu T. Gaidamavičius tęs darbus vyriausiojo trenerio vaidmenyje.

37-erių T. Gaidamavičius nuo 2017-ųjų meto vadovavo „Neptūno“ dubleriams, o 2020-ųjų metų pradžioje tapo vyriausiojo trenerio J. Žužos asistentu.

Už gerą darbą jis sulaukė įvertinimo ir buvo paskirtas Lietuvos jaunių (U18) rinktinės treneriu. 2018-aisiais T. Gaidamavičiaus vedamas „Neptūnas-Akvaservis“ triumfavo NKL pirmenybėse.

Artimiausias rungtynes klaipėdiečiai žais už 8 dienų, kuomet „Švyturio“ arenoje vėl lankysis Alytaus „Dzūkija“.