Naujienų srautas

Sportas2020.02.19 11:53

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė sulauks solidaus sirgalių palaikymo rungtynėse Belgijoje

LRT.lt 2020.02.19 11:53

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė penktadienį pradės kovas 2021 metų Europos čempionato atrankoje. Būsimuose išbandymuose mūsų šalies krepšininkai žada sulaukti solidaus sirgalių užnugario.

Pirmoji dvikova lietuvių lauks išvykoje su Belgijos rinktine, o artėjantį pirmadienį (vasario 24 dieną) Dariaus Maskoliūno auklėtiniai Vilniuje, „Siemens“ arenoje, susitiks su Čekijos rinktine. Dvikova Vilniuje prasidės nuo 19 val. 30 min.

Lietuvos rinktinės sirgaliai aktyviai rikiuoja pajėgas šiam susitikimui, todėl šiandien buvo atidarytas antrasis „Siemens“ arenos aukštas. Sirgaliai, kurie dar neturi bilietų į šį susitikimą, gali juos įsigyti tiketa.lt platformoje.

Krepšininkai gausaus palaikymo sulauks ir Belgijoje. Sirgalių lyderis Tomas Balaišis-Sėkla teigė, kad sirgaliai aktyviai ruošiasi palaikyti rinktinę Mons mieste vyksiančiame susitikime, skelbiama Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) pranešime spaudai.

„Smagu pranešti, kad sirgaliai nupirko visus bilietus į mums rezervuotą tribūną ir šiuo metu turime apie 250 organizuotų fanų. Tikrai žinau, kad lietuviai gyvenantys Belgijoje ir šalia esančiose šalyse taip pat aktyviai perka bilietus, todėl tikrai nenustebčiau jei turėsime tokį gausų palaikymą kaip ir praėjusių metų rungtynėse Olandijoje“, – teigė Tomas Balaišis-Sėkla.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi