Sportas

2020.02.18 16:23

Netektis „Tottenham“ komandoje: Sonui sezonas greičiausiai jau baigėsi

LRT.lt 2020.02.18 16:23

Londono „Tottenham“ komandą prieš pat UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynes pasiekė liūdnos naujienos. Klubas oficialiai patvirtino, kad Heung-min Sonui lūžo ranka.

Iš pradžių buvo skelbiama, kad korėjietis iš rikiuotės iškris tik kelioms savaitėms, tačiau spaudos konferencijoje apsilankęs komandos treneris Jose Mourinho pasidalino kur kas niūresnėmis naujienomis.

Stratego teigimu, nemaža tikimybė, kad H-M. Sonas šį sezoną nebežais, o jeigu ir spės pasveikti, tuomet tik prieš pat sezono pabaigą.

„Aš nesitikiu šį sezoną dar jį pamatyti aikštėje“, – prieš artėjančias rungtynes su „RB Leipzig“ sakė J. Mourinho. – Jeigu jis ir sužais dar dvejas ar trejas rungtynes, tai tik dėl to, jog mūsų atstovas spaudai yra labai optimistiškas. Priešingos nuomones esu aš.“

H-M. Sonas rankos lūžį patyrė savaitgalį įvykusioje dvikovoje prieš „Aston Villa“. Futbolininkui artimiausiomis dienomis bus atlikta operacija.

„Tottenham“ komandai korėjiečio trauma yra didžiulė netektis, nes šį sezoną į aikštę galimai nebegrįš ir kitas puolimo lyderis – Harry Kane‘as.

Šiame sezone H-M. Sonas iš viso sužaidė 32 rungtynes, pelnė 16 įvarčių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.