Naujienų srautas

Sportas2020.02.18 09:19

Po 8 metų į profesionalų sportą sugrįžusį Clijsters metė rimtą iššūkį pirmojo 20-tuko žaidėjai

LRT.lt 2020.02.18 09:19

Buvusi pirmoji pasaulio raketė belgė Kim Clijsters pirmadienį Dubajuje sužaidė pirmąjį mačą profesionaliame sporte nuo 2012-ųjų. Turnyro šešioliktfinalyje 36-erių tenisininkė po atkaklios kovos 2:6, 6:7 (6:8) nusileido ispanei Garbine Muguruzai (WTA-16). 

Belgė į profesionalų sportą sugrįžtą antrą kartą. Pirmą kartą K. Clijsters karjerą sustabdė 2007-aisiais. Tuo metu sportininkės sprendimą lėmė traumos ir noras susilaukti vaikų bei sukurti šeimą.

Į tenisą K. Clijsters sėkmingai sugrįžo 2009 metais ir tapo net trijų „Didžiojo kirčio“ serijos turnyrų nugalėtoja. 2012-aisiais belgė pranešė antra kartą stabdanti profesionalės karjerą.

Trijų vaikų susilaukusi sportininkė apie planus antrą kartą sugrįžti į kortus pranešė praėjusių metų rugsėjį. BBC teigimu, kaip buvusiai pirmąjai WTA reitingo raketei, K. Clijsters turi galimybę gauti pakvietimus į bet kuriuos norimus WTA serijos turnyrus. Belgės teigimu, tai ir buvo pagrindinė priežastis sugrįžti į sportą.

Dvikovoje su šių metų „Australian Open“ turnyro finalininke G. Muguruza, K. Clijsters pralaimėjo pirmąjį setą rezultatu 2:6. Antrajame ispanė šovė į priekį 3:0, tačiau belgė netrukus išlygino rezultatą (4:4) ir gerokai jaunesnei varžovai nusileido tik po pratęsimo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi