2020.02.18 00:12

Londone – šeimininkų įsiūtis dėl nenubausto Maguire`o ir „Manchester United“ pergalė

LRT.lt 2020.02.18 00:12

Anglijos futbolo „Premier“ lygos priešpaskutinėse 26-ojo turo rungtynėse pergalę Londone rezultatu 2:0 (1:0) iškovojo „Manchester United“ vienuolikė, įveikusi šeimininkų „Chelsea“ klubą.

Pirmoje pirmojo kėlinio pusėje daug aistrų sukėlė epizodas, kai ant vejos nugriuvęs „Manchester United“ gynėjas Harry Maguire`as, jau gulėdamas ant žemės, spyrė į tarpukojį varžovų puolėjui Michy Batshuayi. Už tokį veiksmą svečių žaidėjas nebuvo net įspėtas.

Pirmąjį rungtynių įvartį svečiai pelnė pirmojo kėlinio pabaigoje. Dešiniuoju kraštu ataką inicijavęs gynėjas Aaronas Wan Bissaka puikiu perdavimu į varžovų baudos aikštelę surado Anthony Martialą, kuris smūgiu galva 45-ąją minutę nuginklavo „Chelsea“ vartininką Willy Caballero.

Antrajame kėlinyje „Manchester United“ klubui persvarą padvigubino Harry Maguire`as, pelnęs įvartį galva po pakelto kampinio.

77-ąją šeimininkų viltys buvo užsikūrusios iš naujo, bet teisėjai po panaudos VAR vaizdo pakartojimo peržiūros neįskaitė Olivier Girroud įvarčio.

Per likusį laiką svečiai išlaikė pranašumą ir šventė itin reikalingą pergalę kovoje dėl geresnių pozicijų turnyro lentelėje.

Būtent trys taškai dvikovoje su „Chelsea“ leido „Manchester United“ vienuolikei pakilti į 7-ąją vietą. „Chelsea“ liko ketvirtoje pozicijoje.