Naujienų srautas

Sportas2020.02.17 19:31

„Cavaliers“ klubo vadovybė ruošiasi atsisveikinti su šiame sezone NBA debiutavusiu treneriu

LRT.lt 2020.02.17 19:31

Klivlando „Cavaliers“ klubo vadovybė svarsto galimybę po NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgaliui skirtos pertraukos atsisveikinti su vyriausiuoju treneriu Johnu Beileinu, praneša ESPN.

Teigiama, kad sprendimas dėl trenerio ateities klube bus priimtas per artimiausias dvi paras.

14 pergalių ir 40 pralaimėjimų santykį šiame sezone turinčio „Cavaliers“ klubo vadovybė, nepaisant prastų komandos rezultatų, buvo pasirengusi toliau tęsti darbus su specialistu, tačiau, anot ESPN, generalinis komandos direktorius Koby Altmanas ruošiasi nutraukti bendradarbiavimą su 67-erių metų treneriu.

ESPN šaltiniai teigia, kad prasti klubo rezultatai nebuvo staigmena „Cavaliers“ vadovybei, kuri performuoja klubo sudėtį ir žvelgia į ateitį. Tiesa, tvirtinama, kad J. Beileinui sunkiai sekasi rasti bendrą kalbą su NBA žaidėjais, o specialisto sprendimai nekart kirto per krepšininkų pasitikėjimą savo jėgomis.

J. Beileinas, trenerio karjerą pradėjęs 1975-aisiais, iki praėjusio sezono dirbo tik su universitetų krepšinio komandomis ir buvo vertinamas už savo gebėjimą ugdyti jaunus krepšininkus.

Rimčiausiu kandidatu pakeisti J. Beileiną yra įvardijamas „Cavaliers“ trenerių štabe dirbantis amerikietis J.B. Bickerstaffas.

Specialistas darbus klube pradėjo vienu metu su J. Beileinu, tačiau, ESPN teigimu, Klivlando klubo vadovybė nesitikėjo, kad „ateities komandos vyriausiuoju treneriu“ vadintas J.B. Bickerstaffas taip greitai galėtų perimti vairą iš J. Beileino.

Praėjusiame sezone J.B. Bickerstaffas dar dirbo kartu su Jonu Valančiūnu kaip vyriausiasis Memfio „Grizzlies“ klubo treneris.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi