Naujienų srautas

Sportas2020.02.17 15:37

Casillasas oficialiai patvirtino kandidatuosiantis į Ispanijos futbolo federacijos prezidento postą

LRT.lt 2020.02.17 15:37

Dar praėjusiame sezone treniruotės metu širdies smūgį patyręs ir nuo to laiko nerungtyniavęs legendinis Ispanijos vartininkas Ikeras Casillasas jau yra nusimatęs tolimesnį kelią – jis dalyvaus savo šalies futbolo federacijos prezidento rinkimuose.

Apie tai legendinis vartininkas pranešė savo „Twitter“ paskyroje. Kalbos, jog I. Casillasas bandys savo laimę rinkimuose, sklido nuo praėjusių metų gruodžio.

38-erių metų veteranas, vis dar turintis kontraktą su „Porto“ klubu Portugalijoje, savo šalyje yra laikomas favoritu užimti futbolo federacijos vietą ir perimti ją iš Luiso Rubialeso, kuris poste dirba nuo 2018-ųjų.

Ryškiausi L. Rubialeso darbai – buvusio rinktinės trenerio Julieno Lopategui atleidimas prieš pat 2018-ųjų pasaulio futbolo čempionatą, paaiškėjus, kad jis už federacijos nugaros susiderėjo dėl kontrakto su Madrido „Real“, bei vieša Ispanijos lygos prezidento Javiero Tebaso kritika po to, kai šis sutiko pasirašyti kontraktą, kuris verstų kelias čempionato rungtynes sužaisti JAV.

Didžiausio Ispanijos dienraščio „Marca“ surengta apklausa rodo, jog I. Casillaso kandidatūrą teigiamai vertina net 94 procentai visų respodentų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi