2020.02.17 07:07

Sabonis kartu su LeBrono komanda triumfavo atkakliose NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynėse

LRT.lt2020.02.17 07:07

Naujas formatas į NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynes įnešė netikėtos intrigos. Lyg atkrintamųjų varžybose kovojusios komandos žaidė taškas į tašką. Sėkmė nusišypsojo LeBrono komandai, kurios garbę gynė ir Domantas Sabonis.

LeBronas su kompanija 157:155 (53:41, 30:51, 41:41, 33:22) palaužė Giannio komandą.

Pirmą kartą „Visų žvaigždžių“ rungtynėse dalyvavęs Domantas Sabonis ant parketo praleido 19 minučių, įmetė 2 taškus (0/1 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir sykį suklydo. Lietuvis pirmą kartą į aikštę įžengė antrojo kėlinio viduryje.

Po trečiojo kėlinio dar pirmavo Giannio komanda – 133:124. Pagal naują formatą komandoms reikėjo žaisti iki 157 taškų – tiek gavosi prie pirmaujančios komandos taškų pridėjus 24. Taip buvo siekiama pagerbti Kobe Bryantą, kuris ilgą karjeros dalį žaidė 24-uoju numeriu.

Atrodė, kad Giannio komanda turi visišką kontrolę savo rankose, tačiau LeBrono ekipa ketvirtajame kėlinyje nusprendė kilti į kovą ir surengė spurtą 13:2.

Po to, kai LeBrono komanda priartėjo prie oponentų, aikštėje užvirė tikra kova ir nė viena komandų nebuvo linkusi nusileisti viena kitai.

Lebrono ekipa pergalę nuskynė po taiklaus Anthony Daviso baudos metimo. Krepšininkas prametė pirmąjį metimą, tačiau komanda tuo metu savo sąskaitoje turėjo 156 taškus, todėl pakako ir vieno pergalingo šūvio nuo baudos linijos.

Rungtynių MVP titulą, kuris Kobe Bryanto garbei buvo pavadintas jo vardu, laimėjo Kawhi Leonardas. Los Andželo „Clippers“ puolėjas pelnė 30 taškų (3/4 dvit., 8/14 trit.), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Visų žvaigždžių“ rungtynės pirmiausia prasidėjo nuo įžanginės ceremonijos, kurioje Magicas Johnsonas kalbėjo apie ilgamečio NBA komisaro Davido Sterno ir lygos legendos Kobe Bryanto netektis.

LeBrono komanda: Kawhi Leonardas 30 (8/14 trit., 7 atk. kam.), LeBronas Jamesas (7/10 dvit., 2/10 trit., 6 rez. perd., 6 kld.) ir Chrisas Paulas (7/11 trit., 6 rez. perd.) po 23, Anthony Davisas 20 (8/10 dvit., 1/6 trit., 9 atk. kam.), Benas Simmonsas 17 (8/9 dvit.), Jamesas Hardenas 11 (3/9 trit., 6 rez. perd.), Luka Dončičius 8 (2/5 trit., 4 rez. perd.), Jaysonas Tatumas (3/4 dvit., 0/4 trit.), Devinas Bookeris ir Russellas Westbrookas (2/6 dvit., 0/4 trit.) po 6, Nikola Jokičius 5, Domantas Sabonis 2 (6 atk. kam.).

Giannio komanda: Giannis Antetokounmpo 25 (11/17 dvit., 11 atk. kam.), Kemba Walkeris 23 (5/11 trit.), Joelis Embiidas 22 (8/11 dvit., 10 atk. kam.), Rudy Gobertas 21 (10/11 dvit., 11 atk. kam.), Pascalis Siakamas 15 (7/8 dvit., 6 atk. kam.), Kyle‘as Lowry 13 (3/8 dvit., 1/4 trit., 8 rez. perd.), Trae Youngas 10 (2/6 trit., 10 rez. perd.), Bamas Adebayo 8 (4/5 dvit.), Donovanas Mitchellas 7 (3/10 metimų), Khrisas Middletonas 5, Jimmy Butleris 4, Brandonas Ingramas 2.