Naujienų srautas

Sportas2020.02.16 15:06

Wierer antrąkart tapo pasaulio biatlono čempione, Kočergina finišavo 56-a

LRT.lt 2020.02.16 15:06

Sekmadienį po pietų Italijos finišavo pasaulio biatlono čempionato moterų 10 km persekiojimo lenktynės, kuriose aukso medaliu pasidabino italė Darothea Wierer.

7-oje pozicijoje lenktynes pradėjusi italė numušė 19 taikinių iš 20, o distanciją įveikė per 29 min. ir 22,0 sek. D. Wierer pasaulio čempione tapo antrą kartą savo karjeroje.

Sidabro medalį iškovojo vokietė Denise Herrmann (+9,5 sek.), bronzos – norvegė Marte Olsbu Roeiseland (+13,8 sek.).

Itin prastai lenktynės susiklostė vieninteliai Lietuvos sportininkei šiose varžybose – Natalijai Kočerginai. Ji užsidirbo 9 baudos ratus (daugiau nei bet kuri dalyvė) ir finišavo 56-oje vietoje (+5:54,4).

16 val. 15 min. taip pat persekiojimo lenktynėse startuos vyrai, tarp kurių bus du lietuviai – Vytautas Strolia ir Karolis Dombrovskis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą