Sportas

2020.02.16 10:58

Per aukščiausią NBA žaidėją įkrovęs Gordonas: jaučiu, kad iš manęs buvo atimti du dėjimų konkurso trofėjai

LRT.lt 2020.02.16 10:58

Melavo ir trečias kartas – Aaronas Gordanas šeštadienį NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalio dėjimų konkurse vėl liko be trofėjaus.

Įspūdingai į orą kylantis Orlando „Magic“ puolėjas epinėje dėjimų konkurso kovoje pripažino Majamio „Heat“ atstovo Derricko Joneso pranašumą, su kuriuo negalėjo sutikti nei jis pats, nei dauguma krepšinio sirgalių.

Krepšininkų kova dėl trofėjaus užsitęsė iki dviejų pratęsimų. Kulminacija įvyko šeštojo bandymo metu, kai D. Jonesas pasižymėjo tolimu dėjimu, o A. Gordonas įkrovė per aukščiausią NBA žmogų – 231 cm ūgio Tacko Fallą.

D. Jonesas pirmasis atliko savo šeštąjį dėjimą ir surinko 48 balus. Atrodė, kad A. Gordanas pagaliau nutrauks savo nesėkmių seriją NBA dėjimų konkurse, tačiau dėjimo per T. Fallą nepakako – teisėjai jo paskutinįjį bandymą įvertino 47 balais.

Po konkurso spaudos konferencijoje kalbėjęs A. Gordonas neslėpė nusivylimo ir pareiškė, kad deda galutinį tašką dėjimų konkurse.

„Daugiau nebedalyvausiu. Dabar turėjau turėti du trofėjus. Viskas baigta su tuo. Mano kitas tikslas yra laimėti snaiperių konkursą“, – kalbėjo „Magic“ klubo narys.

„Manau, kad konkursas turėjo baigtis po keturių dėjimų. Atlikau keturis dėjimus, kurie surinko 50 balų. Penktas irgi toks buvo. Tada ir turėjo baigtis visa kova. Jeigu dėjimų konkurse atlieki 4 dėjimus vertus 50 balų, viskas aišku“, – pridūrė A. Gordonas.