Sportas

2020.02.16 06:36

Sabonis tik per plauką liko nuo trofėjaus „Įgūdžių iššūkio“ konkurse

LRT.lt 2020.02.16 06:36

Domantas Sabonis šeštadienio naktį pasirodė NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalio programoje. Lietuvis dalyvavo „Įgūdžio iššūkio“ konkurse ir buvo tik per plauką nuo pergalės.

D. Sabonis kovoje link finalo pranoko patyrusius oponentus – Bostono „Celtics“ puolėją Jaysoną Tatumą (pernykštis laimėtojas) ir Milvokio „Bucks“ gynėją Khrisą Middletoną.

Finale D. Sabonis susitiko su Majamio „Heat“ aukštaūgiu Bamu Adebayo, kuris turėjo minimalų pranašumą po driblingo, perdavimo ir metimo iš po krepšio. Jis pirmesnis išmetė tritaškį, tačiau tiek tiek jo, tiek D. Sabonio pirmieji metimai skriejo pro šalį. Tada krepšininkai išmetė antruosius metimus, tačiau kamuoliai atsimušė vienas į kitą. Galiausiai, iš trečiojo karto B. Adebayo pataikė tritaškį ir tapo rungties nugalėtoju.

D. Sabonis po konkurso teigė, kad koją finalo dvikovoje pakišo antrasis tolimas metimas.

„Turėjau antrąjį metimą mesti gerai. Paskubėjau, kad numuščiau jo (Adebayo) kamuolį, nes jis metė prieš mane, o man reikėjo mesti normaliai“, – mintimis dalijosi Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas.

D. Sabonio pasirodymą Čikagos „United Center“ arenoje stebėjo jo šeima.

Krepšininkui NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalis toli gražu nesibaigė – naktį iš sekmadienio į pirmadienį jis dalyvaus „Visų žvaigždžių“ rungtynėse, kuriose atstovaus LeBrono Jameso komandai.

Visa „Įgūdžio iššūkio“ programa: