2020.02.15 21:03

„Barcelona“ turėjo paplušėti dėl pergalės Ispanijos pirmenybėse

LRT.lt2020.02.15 21:03

„Barcelona“ komanda šeštadienį vakare pratęsė pergalių seriją Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse. Quique Setieno kariauna „Camp Nou“ stadione po atkaklios kovos 2:1 palaužė trečioje vietoje žygiuojančią Madrido „Getafe“.

Svečiai iš sostinės iki rungtynių Barselonoje buvo laimėję visas paskutines ketverias rungtynes.

„Barcelona“ savo pranašumą įrodė jau pirmajame kėlinyje. „Getafe“ pirmoji įmušė įvartį, bet jis buvo anuliuotas. Kiek netrukus kamuolys jau atsidūrė pačios Madrido ekipos vartų tinkle.

33-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Antoine‘as Griezmannas, o pranašumą vos po šešių minučių padidino Sergi Roberto.

66-ąją minutę „Getafe“ sušvelnino atsilikimą, tačiau dar vieno įvarčio, galėjusio atnešti tašką, jiems įmušti nepavyko.

„Barcelona“ po pergalės bent laikinam pasivijo Madrido „Real“ klubą, kuris savo rungtynes žais sekmadienį vakare.