2020.02.15 18:20

Strolia pasaulio biatlono čempionato sprinto varžybose buvo arti karjeros rekordo

LRT.lt2020.02.15 18:20

Šeštadienį Italijoje įvyko pasaulio biatlono čempionato 10 km vyrų sprintas, kuris puikiai susiklostė lietuviui Vytautui Stroliai.

V. Strolia, nuo varžybose triumfavusio ruso Aleksandro Loginovo atsilikęs 1 min. 35,8 sek., užėmė 28-ąją vietą. Tai – antras geriausias lietuvio karjeros rezultatas pasaulio čempionatuose.

Iki šiol geriausias jo pasiekimas yra 26-a vieta.

V. Strolia užsitikrino vietą persekiojimo lenktynėse bei užsidirbo 13 įskaitinių pasaulio taurės taškų.

Persekiojimo lenktynėse dalyvaus ir Karolis Dombrovskis, užėmęs 50-ąją vietą. Tomui Kaukėnui iki patekimo į 60-uką pritrūko visai nedaug – jis užėmė 62-ąją poziciją.

Rusas A. Loginovas pasaulio čempionate triumfavo pirmą kartą savo karjeroje. Už jo nugaros liko prancūzai – Quetinas Fillonas Maillet (sidabras) ir Martinas Fourcade‘as (bronza).