2020.02.15 16:51

„Žalgirį“ į finalą atvedęs Ulanovas: norisi tikėti, kad nejaučiame spaudimo

LRT.lt 2020.02.15 16:51

Kauno „Žalgiris“ pirmajame Karaliaus Mindaugo taurės pusfinalyje sulaukė rimto Panevėžio „Lietkabelio“ komandos pasipriešinimo – tik trečiajame kėlinyje surengtas spurtas leido žalgiriečiams pabėgti į priekį ir iškovoti pergalę 82:72.

Kauniečius į pergalę vedė Edgaras Ulanovas, į savo sąskaitą įsirašęs 17 taškų, atkovojęs 3 kamuolius ir surinkęs 25 naudingumo balus.

Po rungtynių kalbėjęs „Žalgirio“ lyderis teigė, kad pagrindinis lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, per kurį „Žalgiris“ surinko 27 taškus, o varžovams leido įmesti tik 14.

„Dėl prasto nusiteikimo nėra jokių kalbų. Žinojome, kad „Lietkabelis“ šiemet žaidžia labai gerą krepšinį. Taurės turnyre taip ir yra, kad per 40 žaidimo minučių nutikti gali bet kas. Negali tikėti, kad atvažiuosi į turnyrą ir tau viskas gausis. Gerai, kad trečiajame kėlinyje padarėme tą spurtą, kas ir buvo kertinis susitikimo momentas ir laimėjome susitikimą“, – kalbėjo E. Ulanovas.

Krepšininkas prasitarė, kad komandą į aikštę žengė su didele energija ir užsidegimu.

„Tas vadinamasis „Eurolygos“ rėžimas buvo nuo pat šio susitikimo pradžios. Nėra jokio „Eurolygos“ rėžimo. Taurės turnyre yra tik vienerios rungtynės. Susitikimo pradžioje kažkam tiesiog nepasisekė, gal kažkas perdegė. Juk viską lemia tik vienas susitikimas.

Aišku, norisi tikėti, kad nejaučiame spaudimo. Reikia mėgautis tokiomis dienomis, kai gali iškovoti titulus. Nebus taip, kad visus lengvai įveiksime. Gerai, kad atėjo momentas, kai galėjome perlaužti susitikimą ir jį laimėjome“, – pridūrė puolėjas.