Naujienų srautas

Sportas2020.02.15 10:46

Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketvertas: programa ir svarbiausia informacija

tiesiogiai transliuos LRT TELEVIZIJA
LRT.lt 2020.02.15 10:46

Šeštadienį ir sekmadienį Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vyksta penktasis istorijoje Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro finalo ketvertas. rašo lkl.lt.

Keturios stipriausios Lietuvos krepšinio komandos kovos dėl pirmojo sezono titulo. Renginį organizuojanti Lietuvos krepšinio lyga pateikia svarbiausią informaciją apie vasario 15-16 d. vyksiantį krepšinio renginį, kuriame ypatingas dėmesys bus skiriamas ir pramoginei daliai. Įspūdingą atmosferą kurti pridės ir aptemdytos tribūnos, kai apšviesta bus tik krepšinio aikštelė. Tai Lietuvoje naudojama tik per CItadele KMT turnyrus.

Šeštadienis, vasario 15 d.

14 val. pirmasis Citadele KMT pusfinalis: Kauno „Žalgiris“ – Panevėžio „Lietkabelis“.

16.30 val. antrasis Citadele KMT pusfinalis: Vilniaus „Rytas“ – Klaipėdos „Neptūnas“.

Kaip pamatyti? Bilietus į rungtynes „Švyturio“ arenoje platina kakava.lt, rungtynes tiesiogiai transliuos LRT televizija.

Kodėl tokios poros? Pagal LKL nuostatus, KMT pusfinalio poros sudaromos pagal praėjusio „Betsafe–LKL“ čempionato rezultatus. Čempionu tapęs „Žalgiris“ žaidžia su ketvirta lygos komanda „Lietkabeliu“, kitą porą sudaro antra ir trečia lygos komandos „Rytas“ ir „Neptūnas“.

Kas laukia TV žiūrovų? Transliacijos per LRT televiziją žiūrovai matys abejas rungtynes, girdės trenerių ir žaidėjų komentarus, taip pat pokalbius su garsiais renginio svečiais ir ekspertais Rūteniu Paulausku ir Virginijumi Šeškumi.

Kas laukia žiūrovų arenoje? Žiūrovai arenos kube matys televizinės transliacijos vaizdą su pakartojimais, taip pat girdės karščiausius trenerių ir žaidėjų komentarus. Be to, per minutės pertraukėles bus rengiami šokėjų pasirodymai, per savaitgalį ketinama išmėtyti kelis šimtus marškinėlių.

19 val. Karalienės taurė: Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ – Kauno „Aistės-LSMU“.

Antrus metus iš eilės per KMT turnyrą rengiama ir kova dėl moterų taurės, pavadinta Karalienės taure. Dvi stipriausios moterų lygos komandos surems ginklus Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, įėjimas į rungtynes nemokamas, žiūrovai bus įleidžiami iš karto po pusfinalio rungtynių, bet ne anksčiau kaip 18.45 val.

Pernai „Aistės-LSMU“ pranoko „Kibirkštį“ ir džiaugėsi titulu Vilniaus „Siemens“ arenoje.

Rungtynes tiesiogiai transliuos Delfi.lt.

Sekmadienis, vasario 16 d.

14.45 val. rungtynės dėl bronzos medalių: pusfinalio rungtynių pralaimėtojai. Rungtynes tiesiogiai transliuos LRT televizija.

Kas laukia per pertrauką? 2001 m. snaiperio konkurso nugalėtojas Donatas Slanina grįš į aikštelę pademonstruoti savo įgūdžius. Karjerą jau baigęs 2003 m. Europos čempionas parodomajame konkurse išbandys jėgas su snaiperio gabumais pasižyminčiu pramogų pasaulio atstovu radistu Jonu Nainiu.

16.50 val. „Betsafe–LKL“ snaiperio konkursas, jį tiesiogiai transliuos LRT televizija iš karto po apdovanojimų ceremonijos po rungtynių dėl bronzos.

12 snaiperių 26-tus metus varžysis dėl geriausiojo vardo. Klaipėdietis Marius Runkauskas, atstovaujantis Utenos „Juventus“ klubui, laikomas favoritu ir gali tapti rekordininku – laimėti šį konkursą jau ketvirtą kartą.

17.30 val. radisto Rolando Mackevičiaus pokalbis su „Šiaulių“ treneriu Antanu Sireika. Šis pokalbis bus matomas tik arenos žiūrovams.

Praėjusių metų pokalbis tarp Justino Jankevičiaus ir Jono Kazlausko Vilniaus „Siemens“ aikštės centre sužavėjo publiką, tad šiemet nuspręsta surengti dar vieną pramogą arenoje susirinkusiems žiūrovams. Šį kartą radistas R. Mackevičius, kuris bus renginio vedėjas, kalbins 2003 m. į Europos čempionato viršūnę atvedusį trenerį A. Sireiką.

17.50 val. Citadele KMT finalas.

Finalas tradiciškai intriguoja ne tik kova dėl taurės, bet ir ypatingų žaidėjų pristatymu. Organizatoriai kasmet pateikia staigmeną, o šiemet visus turėtų sužavėti įspūdingas LED ekranų tunelis, kuris ir bus pagrindinis pristatymo akcentas.

Penktus metus rengiamą KMT turnyrą po dusyk laimėjo „Žalgiris“ ir „Rytas“. Šios komandos laikomos favoritėmis triumfuoti sekmadienį pavakare Klaipėdoje vyksiančiame finale.

Pristatymą, rungtynes, pasirodymą per pertrauką ir apdovanojimų ceremoniją tiesiogiai transliuos LRT televizija, transliacija internetu matoma lrt.lt, lkl.lt ir delfi.lt platformose.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi