Sportas

2020.02.13 19:29

Eurolygos ekspertas – apie labiausiai patobulėjusį „Žalgirio“ žaidėją

palankiai vertina žalgiriečių galimybes patekti į „Top 8“
LRT.lt2020.02.13 19:29

Lukas Lekavičius – vienas labiausiai patobulėjusių šio sezono Eurolygos krepšininkų. Tokia nuomone pasidalijo legendinis Graikijos krepšininkas Theodoros Papaloukas.

Su Eurolyga bendravęs graikas, paprašytas išrinkti labiausiai patobulėjusius pirmenybių krepšininkus, savo balsą atidavė lietuviui.

„Jis grįžo į klubą su didesne role ir tai leido jam pagerinti savo statistinius rodiklius bei duoti didesnį poveikį rungtynėms. Jis renka beveik po 11 taškų ir turi geriausią pataikymo procentą per visą savo karjerą Eurolygoje.

Be to, jis dažnai imasi lyderio vaidmens, ypač – rungtynių pabaigose“, – pagyrų „Žalgirio“ įžaidėjui negailėjo Europos krepšinio ekspertas.

Tarp labiausiai patobulėjusių žaidėjų taip pat buvo įvardyti Ioannis Papapetrou, Shane‘as Larkinas ir Bojanas Dubljevičius.

Krepšinio ekspertai, paklausti, kuri iš penkių komandų – Vilerbano ASVEL, Vitorijos „Baskonia“, Maskvos srities „Chimki“, Belgrado „Crvena Zvezda“ ir Kauno „Žalgiris“ – gali labiausiai patriukšmauti šioje sezono stadijoje, pirštais rodė į kauniečius.

„Man patinka žiūrėti „Žalgirio“ augimą ir fantastišką Jasikevičiaus darbą šiame sezone. Tai labiau psichologiniai ir techniniai klausimai, bet aš šiais metais statyčiau už „Žalgirį“, – sakė Italijos dienraščio „Gazzetta dello Sport“ žurnalistas Luca Chiabotti.

Panašios nuomonės laikėsi vokiečių „Merkur“ dienraščio redaktorius Patrickas Reicheltas: „Pinigus statyčiau už „Žalgirį“. ASVEL ir „Crvena Zvezda“ jau žaidžia geriau, o „Chimki“ neatrodo gerai kaip komanda. Lenktynės vyksta tarp „Žalgirio“ ir „Baskonia“, bet pranašumą turi „Žalgiris“, nes jie komandoje turi daugiau talento. Be to, jie žino, kaip įšokti į atkrintamųjų traukinį.“

„Žalgiris“ kitas Eurolygos rungtynes žais vasario 20 dieną su tiesiogine konkurente dėl patekimo į „Top 8“ – Vitorijos „Baskonia“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.