Naujienų srautas

Sportas2020.02.13 17:07

„Manchester United“ klubas dėl koronaviruso grėsmės atskyrė ekipos naujoką nuo kitų žaidėjų

LRT.lt 2020.02.13 17:07

„Manchester United“ stovykloje – neeilinė situacija: prie klubo žiemos žaidėjų perėjimų lango metu prisijungęs Nigerijos rinktinės puolėjas Odionas Ighalo nuo pat atvykimo į Angliją dar nesitreniravo bendrai su komanda.

Tokio sprendimo „raudonieji velniai“ ėmėsi dėl to, kad O. Ighalo į Angliją atvyko iš Kinijos, kur jau daugiau nei kelias savaites siautėja koronavirusas, todėl norėdami išvengti bet kokios rizikos kitų žaidėjų atžvilgiu, jį atskyrė nuo visos komandos.

Pastaruoju metu visa „Man Utd“ ekipos sudėtis, išskyrus 30-metį nigerietį, treniravosi Ispanijoje, kur surengė trumpą treniruočių stovyklą. Pats O. Ighalo šią savaitę dirbo individualiai vienoje iš klubui priklausančių treniruočių bazių.

Nepaisant to, kad futbolininkas vis dar nesitreniravo bendrai su komanda, „Sky Sports“ ir BBC teigimu, jis turėtų būti įtrauktas į pirmadienį vykstančių rungtynių paraišką prieš Londono „Chelsea“.

O. Ighalo paskutinę žiemos perėjimų lango dieną į „Manchester United“ atvyko nuomos sutartimi. Jis nuo 2017-ųjų žiemos žaidė Kinijos aukščiausioje futbolo lygoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi