Naujienų srautas

Sportas2020.02.12 11:31

Sieks permainų: Casillasas pretenduos tapti Ispanijos futbolo federacijos prezidentu

LRT.lt 2020.02.12 11:31

Dar praėjusiame sezone treniruotės metu širdies smūgį patyręs ir nuo to laiko nerungtyniavęs legendinis Ispanijos vartininkas Ikeras Casillasas jau yra nusimatęs tolimesnį kelią – pranešama, kad jis dalyvaus savo šalies futbolo federacijos prezidento rinkimuose.

Ispanijos dienraštis „El Larguero“ informuoja, kad žaidėjas apie savo ketinimus jau įspėjo nacionalinę Ispanijos sporto tarybą (CSD).

Apie tai, jog I. Casillasas gali bandyti savo laimę rinkimuose, pirmosios kalbos pradėjo sklisti dar praėjusių metų gruodį. Tai labai nepatiko dabartiniam šalies futbolo vadovui Luisui Rubialesui, kuris rimtai baiminasi, jog tokio vardo atėjimas gali sumažinti jo galimybes būti perrinktu.

38-erių metų veteranas, vis dar turintis kontraktą su „Porto“ klubu Portugalijoje, savo šalyje yra laikomas favoritu užimti futbolo federacijos vietą ir perimti ją iš L. Rubialeso, kuris poste dirba nuo 2018-ųjų.

Ryškiausi L. Rubialeso darbai – buvusio rinktinės trenerio Julieno Lopategui atleidimas prieš pat 2018-ųjų pasaulio futbolo čempionatą, paaiškėjus, kad jis už federacijos nugaros susiderėjo dėl kontrakto su Madrido „Real“, bei vieša Ispanijos lygos prezidento Javiero Tebaso kritika po to, kai šis sutiko pasirašyti kontraktą, kuris verstų kelias čempionato rungtynes sužaisti JAV.

Taip pat pranešama, jog I. Casillasas apie savo ketinimus jau pranešė ir visiems savo rinktinės draugams, su kuriais 2010-aisiais Pietų Afrikoje tapo pasaulio čempionu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi