Naujienų srautas

Sportas2020.02.12 09:19

Nusivylimą dėl KMT rungtynių Vilniuje išliejęs „Juventus“ direktorius: viską valdo galia, pinigai

LRT.lt 2020.02.12 09:19

Aistros, kunkuliavusios atsakomosiose Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro ketvirtfinalio rungtynėse Vilniuje, po finalinio teisėjų švilpuko nesibaigė. 

Po vietos „Ryto“ ir Utenos „Juventus“ klubų susitikimo, kurį laimėję šeimininkai (103:94) pateko į šį savaitgalį Klaipėdoje rengiamą KMT finalo ketverto turnyrą, Utenos ekipos direktorius Eimantas Skersis emocijas perkėlė į asmeninę feisbuko paskyrą.

Vienas „Juventus“ komandos vadovų žarstė kritiką Lietuvos krepšinio lygos (LKL) vadovybei, organizuojančiai KMT turnyrą.

Portalas LRT.lt pateikia E. Skersio feisbuko paskyros įrašo tekstą.

„Grįžti namo po tokių rungtynių, atsiguli, užmigt vis tiek be šansų. Tada pradedi galvoti: o koks visko tikslas? Kam vargti, dirbti, eiti iš proto, pergyventi, stengtis, kažką kurti? Aš manau, kad per tuos metus, kiek esu Utenoje, mes padarėme gerą darbą. Sutvirtinome (nesakau, kad sukūrėme) klubą, prisidėjome prie sirgalių grupės susikūrimo, turime savo šokėjų komandą, ištikimų rėmėjų gretas, galų gale miestelėnus, kurie palaiko, domisi, tikisi, pasitiki.

Niekada nesame nieko apgavę ar pavedę. Bet metai iš metų gauti šlapiu skuduru per veidą, patikėkit manim, užknisa. Ir vėl tas pats klausimas: o koks tikslas? Eiti iš proto, nemiegoti naktimis už tą „štuką“? Mes nieko neprašom, nieko mums nereikia, tik duokite mums išsiaiškinti aikštelėje. Nors vieną seriją. Nors vieną kartą. Gausim malkų, būsim pirmi, kurie pripažinsime varžovų pranašumą. Bet dabar... treti metai iš eilės... Jei atvirai, man nusibodo. Nebematau tikslo.

Viską valdo galia, pinigai, įtaka, o mes ką, paprasti žmogeliai iš provincijos. Neturim su teisėjais bendrų verslų, nesame giminės su niekuo, nesėdim LKL ofise kasdien... Viską sudedi ir supranti, kad šansų kaip ir nėra. O norėtųsi. Ir gal net galėtume. Sveikinu „Rytą“ su patekimu į pusfinalį, LKL su tuo, jog turnyras nebus minusinis, o aš ryte atsikėlęs, jei pavyks užmigti, dar kartą labai rimtai pagalvosi, o koks visgi visko tikslas ir ar tikrai reikia viską tęsti?“ – nusivylimą liejo E. Skersis.

Portalas LRT.lt primena, kad pirmąsias KMT turnyro ketvirtfinalio rungtynes Utenoje „Juventus“ krepšininkai buvo laimėję rezultatu 85:81. Vilniečius uteniškiai šiame sezone kartą yra įveikę ir LKL čempionate – 83:81.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi