Naujienų srautas

Sportas2020.02.12 08:11

Kobe Bryantas su dukra privačioje ceremonijoje atgulė amžino poilsio

LRT.lt 2020.02.12 08:11

Sausio 26-ąją tragiškai žuvę Kobe Bryantas ir jo 13-metė dukra Gianna privačioje ceremonijoje buvo išlydėti į paskutinę savo kelionę.

Jiedu buvo palaidoti Korona del Mar vietovėje, tiesa, apie tai buvo pranešta tik praėjus keturioms dienoms, mat ceremonija įvyko dar praėjusį penktadienį, praneša „Entertainment Tonight“.

Tai dar nebus paskutinis jų pagerbimas – vasario 24-ąją Los Andželo „Staples“ arenoje bus surengta speciali ceremonija žuvusiųjų atminimui.

Data pasirinkta ne šiaip sau – 2-uoju numeriu žaidė Gianna, 24-uoju – Kobe Bryantas, o 20 – tai skaičius, rodantis, kiek sezonų NBA sužaidė legendinis krepšininkas.

„Vanessa Bryant ir šeima norėjo privačios ceremonijos. Tai buvo neįtikėtinai sunku visiems susirinkusiesiems, mat dar neįmanoma susitaikyti su tokiomis netektimis“, – šaltiniai sakė ET.

Gražių žodžių kiek anksčiau negailėjo ir Los Andželo meras Ericas Garcetti.

„Mes esame miestas, kuriame visi tiki vienas kitu, tikime kažkuo daugiau nei mes patys. Darysime absoliučiai viską, kad prisidėti prie atminties įprasminimo galėtų visi norintys“, – teigė E. Garcetti.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi