Sportas

2020.02.12 00:12

Susižeidęs Blaževičius po rungtynių kaltino Skučą, o šis „Ryto“ aukštaūgį lygino su Babrausku ir Petravičiumi

LRT.lt2020.02.12 00:12

Traumų išretintas Vilniaus „Rytas“ antradienio vakarą prasibrovė į Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketvertą, kuriame susitiks su Klaipėdos „Neptūnu“.

Dvikovoje tarp „Ryto“ ir Utenos „Juventus“ emocijos liejosi ne tik aikštėje, bet ir ant atsarginių suolo.

Daug kalbų po rungtynių sukėlė Žygimanto Skučo ir Mareko Blaževičiaus susidūrimas, dėl kurio jaunasis vilniečių aukštaūgis pasuko čiurną ir kelioms minutėms paliko aikštę.

Dantis sukandęs M. Blaževičius kiek netrukus grįžo į aikštę ir užbaigė rungtynes. Kalbėdamas apie incidentą, aukštaūgis pabrėžė „nešvarų“ Ž. Skučo žaidimą.

„Pažiūrėsime, – į klausimą apie čiurnos būklę atsakė M. Blaževičius. – Dabar ledas, atgal pas daktarę, o rytoj – laisva diena. Manau, viskas bus gerai – ne pirmas ir ne paskutinis kartas. Aišku, buvo nemalonu, bet reikia žaisti. Skausmo būna visada ir nieko nepadarysi.“

„Ačiū Dievui, kad buvau suteipuotas. Vėl Skučas... ir tiek galiu pasakyti.

Šiame sezone Skučas jau man išmušė dantis, dabar vėl čiurną, prieš tai dar prieš Arną Butkevičių atliko nesportinę pražangą. Nenoriu nieko sakyti, be jis toks žaidėjas ir viskas“, – pridūrė vilniečių „centras“.

Kriminalo minėtame epizode neįžvelgė pats Ž. Skučas, jis teigė, kad M. Blaževičiui vis dar trūksta patirties vyrų krepšinyje.

„Pajutau, kad kažkas nusileido ant kojos, atsisukau ir žiūriu – vėl Blaževičius. Galvoju, kad tik ne jis būtų, bet vėl tas vargšas. Būna, kad jaunesni ateina į vyrų krepšinį ir pernelyg naglai lenda. Marekas daug stengiasi, bet vyrai juda kitokiomis trajektorijomis“, – pareiškė Ž. Skučas.

„Juventus“ puolėjas atskleidė, kad toks M. Blaževičiaus užsispyrimas ir autoritetų nepaisymas jam pačiam kelia teigiamus jausmus.

„Aš labai mėgstu tokius žaidėjus, kurie ateina jauni ir bando įrodyti. Mačiau, kaip jis žaidė su „Žalgiriu“. Man tikrai patinka jo žaidimas. Žinoma, tai, kas bus ateityje, parodys laikas, bet kol kas jis juda gera linkme. Krepšinyje daug ką lemia širdis – anksčiau buvo Babrauskas, Petravičius, o dabar yra Blaževičius, Echodas, kurie yra jauni ir dar trauks „Rytą“ į priekį“, – pridūrė LKL „blogiuku“ tituluojamas „Juventus“ žaidėjas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.