Sportas

2020.02.11 20:19

Kuzminskas – apie santykius su Maskoliūnu, Juškevičiaus sprendimą ir karjeros etapą Graikijoje

LRT.lt2020.02.11 20:19

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės ir „Lokomotiv“ puolėjas Mindaugas Kuzminskas pirmadienį dar rungtyniavo už 1500 kilometrų nuo Vilniaus nutolusiame Krasnodare, o jau antradienį šnekučiavosi „Radiocentro“ studijoje, rašoma pranešime spaudai.

„Nesvarbu koks oras už lango, tačiau labai smagu grįžti į Lietuvą, kad ir trumpam“, - „Radiocentro“ studijoje šypsojosi Mindaugas Kuzminskas. Krepšininkas Lietuvoje viešės kelias dienas, savaitgalį keliaus atgal į Rusiją, šįkart Maskvą, kur vyks Vieningosios krepšinio lygos Žvaigždžių diena, o jau artimiausią pirmadienį M.Kuzminskas vėl grįš į Lietuvą ir pradės darbus Lietuvos krepšinio rinktinės stovykloje prieš Europos čempionato atranką.

„Motyvacijos būti rinktinėje man tikrai netrūksta, anksčiau visi sakydavo, kad jaunas ir perspektyvus, o dabar jau ir veteranu pavadina. Su kiekvienais metais suprantu, kad to laiko rinktinėje lieka vis mažiau. Noriu šį laiką išnaudoti ir juo mėgautis“, - sakė Mindaugas Kuzminskas.

Jau už kelių mėnesių rinktinė lauks didžiausias metų iššūkis – atranka į 2020 metų Tokijo olimpines žaidynes. „Olimpiada – mano didžiausias pasiekimas. Būdamas vaikas visada apie tai svajoji. Ir kai pavyksta sudalyvauti, negali su niekuo palyginti. Neprilygsta nei pasaulio, nei Europos čempionatai. Matai aplink save geriausius planetos atletus ir supranti, jog tu esi vienas iš jų. Šįkart mums burtai buvo geri, o jeigu norime varžytis Olimpinėse žaidynėse, turime nugalėti visas komandas“, - sakė krepšininkas.

Mindaugas prieš Naujuosius metus priėmė sprendimą palikti Graikiją, Pirėjo „Olympiacos“ klubą ir persikelti rungtyniauti į Rusiją. „Po pirmadienio rungtynių, kai laimėtome prieš Eurolygos klubą, savo artimiesiems parašiau žinutę, kad džiaugiuosi priėmęs šį sprendimą. Galiu rungtyniauti savo pozicijoje, žaidžiu daug, galiu rungtyniauti lemiamomis akimirkomis. Mūsų komandos potencialas milžiniškas“, - laidoje „Vakarop su Vyteniu“ kalbėjo krepšininkas.

Vasarą krepšininkas jau šeštą kartą organizuos savo vardo krepšinio stovyklą, o ir toliau prisidės prie marškinėlių kūrimo, už kuriuos visos gaunamos pajamos keliauja Rimano Kaukėno vardo paramos fondui.

Vaizdo reportaže Mindaugas Kuzminskas išskirtiniame interviu specialiai „Radiocentrui“ taip pat pasakoja apie santykius su rinktinės treneriu Dariumi Maskoliūnu, Ado Juškevičiaus sprendimą nevilkėti nacionalinės komandos marškinėlių, etapą Graikijoje ir savo ateities planus.

Pilnas pokalbio įrašas:

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.