Sportas

2020.02.11 16:57

Apie koronavirusą pajuokauti nusprendęs Anglijos rinktinės futbolininkas išplatino atsiprašymo žinutę

LRT.lt 2020.02.11 16:57

Anglijos futbolo rinktinės saugas Dele Alli atsiprašė už skandalingą vaizdo įrašą, kuriame pasišaipė iš netoli jo sėdėjusio azijiečio, jį sutapatinęs su koronavirusu skleidėju.

Londono „Tottenham“ klubui atstovaujantis futbolininkas savo „Snapchat“ paskyroje pozavo su veido kauke ir nukreipė kamerą į azijietiškos išvaizdos žmogų.

Nors D. Alli greitai pašalino vaizdo įrašą, jis netruko pasklisti po socialinius tinklus. Futbolininkas, supratęs, kad „nekaltas pokštas“ peraugo į skandalą, pasidalijo nauju vaizdo įrašu, kuriame jau atsiprašė už savo elgesį.

„Norėjau atsiprašyti už tą vaizdo įrašą“, – kalbėjo anglas. – Tai nebuvo juokinga ir iškart jį pašalinau. Nuvyliau tiek save, tiek ir klubą. Nenoriu, kad apie mane susidarytumėte klaidingą įspūdį, nes tai iš tikrųjų nebuvo juokinga“.

„Neturėjau apie tai juokauti. Noriu nusiųsti savo meilę, linkėjimus ir maldas visiems žmonėms Kinijoje“, – pridūrė žaidėjas.

Į tokį futbolininko „pokštą“ turėtų sureaguoti Futbolo Asociacija (FA), kuri įprastai baudžia visus žaidėjus, skleidžiančius bet kokias rasistines apraiškas.

BBC pabrėžia, kad nuo koronaviruso jau mirė daugiau nei 900 žmonių, o užsikrėtusiųjų skaičius išaugo iki 40 000.