Sportas

2020.02.11 16:17

„Riteriai“ stiprinasi puolėju iš Brazilijos

LRT.lt 2020.02.11 16:17

Prieš pora savaičių prie „Riterių“ treniruočių prisijungęs Michaelas Thuique tapo visaverčiu komandos nariu, skelbiame klubo svetainėje.

Tarp klubo ir žaidėjo pasirašyta sutartis įsigaliojo puolėjui atlikus medicininę apžiūrą. Iškart po to kontrolinėse rungtynėse su „Džiugu“ puolėjas pasižymėjo įvarčiu, rezultatyviu perdavimu ir uždirbtu 11 metrų baudiniu.

M.Thuique Lietuvos futbolo gerbėjams geriausiai pažįstamas nuo 2018 – ųjų, kai atstovavo „Jonavos“ ekipai. Į „Riterius“ puolėjas pakviestas kaip pamaina į Belgiją išvykusiam Teremui Moffi.

„Kai tapo aišku, kad Teremo išsaugoti nesugebėsime, Michaelas buvo mūsų pirma opcija. Galiu pasakyti, kad mes ir ne tik mes Lietuvoje šio žaidėjo iš savo radarų nepaleidome visą tą laiką, kai jis išvyko iš Jonavos. Michaelo sugebėjimai futbolo aikštėje nekelia abejonių, todėl labai džiaugiamės galėdami jį pristatyti kaip savo klubo narį“, – sakė „Riterių“ direktorius Virmantas Lemežis.

Po sutarties pasirašymo puolėjas naujiesiems komandos draugams atliko dainą, kuri tapo savotišku krikštu „Riteriuose“.

„Apie jį esame susirinkę pakankamai daug informacijos iš trenerių, kurie dirbo su juo, todėl jo tiek žmogiškosios, tiek profesionalo savybės yra mums puikiai žinomos. Aišku, šiuo metu jis dar nėra geriausios sportinės formos, tačiau tai tik laikina. Galvoju, kad jis gali tinkamai pakeisti T.Moffi“, – sakė komandos vyriausiasis treneris Mindaugas Čepas.

Futbolininkas pasirinko 93 numeriu pažymėtus marškinėlius. Artimiausias rungtynes prieš „Gorodea“ ekipą jis su komanda vasario 19 – ąją žais Minske.