Naujienų srautas

Sportas2020.02.11 13:20

Gedinti Bryanto žmona išliejo skausmą: stengiuosi nuvyti pyktį šalin

LRT.lt 2020.02.11 13:20

Praėjus daugiau nei dviem savaitėms po NBA legendos Kobe Bryanto, jo dukros Giannos ir dar 7 asmenų žūties sraigtasparnio avarijoje Kalifornijoje, buvusio krepšininko žmona Vanessa socialiniame tinkle „Instagram“ dar kartą pasidalino savo išgyvenimais. 

Portalas LRT.lt pateikia visą V. Bryant įrašą soc. tinkle „Instagram“.

„Vis dar nesinori savo jausmų perteikti žodžiais. Mano protas atsisako susitaikyti su mintimi, kad Kobe ir Gigi jau iškeliavo. Tiesiog protu negaliu suvokti, kad jų abiejų nebėra. Vienu metu bandau suvokti, kad Kobe nebėra, tačiau tą pačią akimirką mano kūnas atsisako priimti informaciją, kad Gigi nebegrįš pas mane. Jaučiuosi blogai pradedama galvoti apie tai.

View this post on Instagram

I’ve been reluctant to put my feelings into words. My brain refuses to accept that both Kobe and Gigi are gone. I can’t process both at the same time. It’s like I’m trying to process Kobe being gone but my body refuses to accept my Gigi will never come back to me. It feels wrong. Why should I be able to wake up another day when my baby girl isn’t being able to have that opportunity?! I’m so mad. She had so much life to live. Then I realize I need to be strong and be here for my 3 daughters. Mad I’m not with Kobe and Gigi but thankful I’m here with Natalia, Bianka and Capri. I know what I’m feeling is normal. It’s part of the grieving process. I just wanted to share in case there’s anyone out there that’s experienced a loss like this. God I wish they were here and this nightmare would be over. Praying for all of the victims of this horrible tragedy. Please continue to pray for all.

A post shared by Vanessa Bryant 🦋 (@vanessabryant) on

Kodėl turiu kiekvieną rytą pradėti naują dieną, kai žinau, kad mano dukrelė neteko tokios galimybės? Esu įsiutusi. Ji turėjo visą gyvenimą prieš savo akis. Tuo pačiu metu suprantu, kad turiu išlikti stipri dėl savo trijų dukrų.

Stengiuosi nuvyti pyktį šalin dėl Kobe ir Gigi ir bandau būti dėkinga, kad esu su Natalia, Bianka ir Capri. Žinau, kad tai, ką dabar jaučiu yra normalu. Tai – dalis viso išgyvenimo proceso. Tiesiog norėjau pasidalinti šia žinute su visais, kam yra tekę išgyventi netektis.

Dieve, kaip norėčiau, kad jie (Kobe ir Gigi – LRT.lt) būtų kartu su manimi ir šis košmaras baigtųsi. Meldžiuosi už visas, žuvusius šioje siaubingoje katastrofoje. Prašau ir jūsų visų melstis“, – asmeninėje paskyroje rašė V. Bryant.

Viešas atsisveikinimo ceremoniją su sausio pabaigoje žuvusiu K. Bryantu ir jo dukra Gianna vyks vasario 24-ąją Los Andželo „Staples Center“ arenoje, kurioje vienas geriausių visų laikų krepšininkų iškovojo didžiausias savo karjeros pergales.

Būsimą ceremoniją Vanessa Bryant ankstesniame Instagram įraše pavadino „gyvenimo švente“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi