2020.02.11 06:47

Trigubu dubliu sužibėjusį ir svarbų metimą pataikiusį Sabonį užtemdė dramatiška „Nets“ pergalė

LRT.lt2020.02.11 06:47

Ketvirtasis Domanto Sabonio karjeros trigubas dublis neišgelbėjo Indianos „Pacers“ (31-23) klubo nuo šeštosios iš eilės nesėkmės NBA čempionate. Namuose žaidusi „Pacers“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis rezultatu 105:106 (28:30, 20:21, 32:26, 25:29) nusileido Bruklino „Nets“ (24-28) ekipai.

Fantastiškai žaidęs D. Sabonis ant parketo praleido 38 minutes ir įmetė 23 taškus (11/15 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 1/1 baudų), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Lietuvis tapo pirmuoju šio sezono NBA krepšininku, kurio trigubo dublio pasirodymo nebuvo nė vienos klaidos.

Trigubų dublių ledus šiame sezone ir karjeroje pralaužęs D. Sabonis surinko jau ketvirtąjį kartą per 22 dienas.

Rungtynių nugalėtojo klausimas sprendėsi paskutinėmis susitikimo akimirkomis. Prasidėjus paskutinei dvikovos minutei „Pacers“ pirmavo 4 taškų skirtumu – 103:99.

Po svečių komandos snaiperio Joe Harriso penkių taškų iš eilės „Nets“, likus žaisti 27 sekundes, išsiveržė į priekį – 104:103.

„Pacers“ atakos metus D. Sabonis ėmėsi iniciatyvos ir reidu į varžovų baudos aikštelę persvėrė santykį (105:104).

Visgi Bruklino klubo gretose gynėjas Spenceris Dinwiddie pataikė dvitaškį, kuris ir tapo pergalingu rungtynių metimu – 106:105.

Per likusias 3,8 sekundės susitikime šeimininkų žaidėjas Malcolmas Brogdonas išmetė sudėtingą ir netaiklų metimą po D. Sabonio perdavimo.

Per pastarąsias 7 NBA rungtynes „Pacers“ krepšininkai laimėjo tik kartą. Rytų konferencijoje D. Sabonio klubas lieka šeštoje pozicijoje, tačiau nuo penktąją vietą užimančių Filadelfijos „76ers” krepšininkų Indianos ekipa atsilieka jau dviem pergalėmis. „Nets“ rikiuojasi septintoje vietoje.

Indianos „Pacers“: Domantas Sabonis 23 taškai, T.J. Warrenas 19, Mylesas Turneris 15, Dougas McDermottas 13, Victoras Oladipo 12.

Bruklino „Nets“: Spenceris Dinwiddie 21 taškas, Joe Harrisas 15, Taureanas Prince`as 14, Jarrettas Allenas 13.