Naujienų srautas

Sportas2020.02.10 22:15

Legendos sunkumai: dėl prastos būklės Pele gėdijasi palikti savo namus

LRT.lt 2020.02.10 22:15

Legendinis Brazilijos futbolininkas Pele atsisako palikti savo namus, nes negali vaikščioti be pagalbos iš šono, – apie tai garsiai prakalbo jo sūnus.

Triskart pasaulio čempionas dar pernai buvo atsidūręs ligoninėje dėl šlapimtakio infekcijos, o dabar turi problemų ir su klubu, dėl to negali vaikščioti savo jėgomis – dauguma jo pasirodymų viešumoje pastaruoju metu buvo jam sėdint vėžimėlyje.

„Jis dabar yra labai mieguistas. Įsivaizduokite, jis yra karalius, visada buvo tokia svarbia figūra, o dabar negali savo jėgomis paeiti“, – Brazilijos televizijai apie savo 79-erių tėvą kalbėjo žaidėjo sūnus Edinho.

„Jam yra gėda, jis nenori niekur išeiti ar apskritai daryti kažką, dėl ko būtų matomas viešumoje. Jis šiuo metu yra labai trapus – po klubo operacijos jis taip ir neturėjo geros reabilitacijos, tad dabar jam sunku judėti ir dėl to jis labai išgyvena“, – pridėjo Edinho.

Per savo karjerą legendinis Pele sužaidė 1363 rungtynes ir per jas pelnė 1281 įvartį. Šią vasarą sukaks lygiai 50 metų nuo Brazilijos rinktinės triumfo pasaulio čempionate Meksikoje, kur Pele buvo vienas pagrindinių komandos žaidėjų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi