2020.02.09 23:43

Įspūdingo Zlatano nepakako – Milano derbį laimėjo atsitiesęs „Inter“

LRT.lt2020.02.09 23:43

Nerealiu Milano derbiu baigėsi Italijos čempionato 23-asis turas – Zlatano Ibrahimovičiaus vedamas „Milan“ po pirmo kėlinio turėjo persvarą, tačiau ją paleido ir pralaimėjo rungtynes 2:4.

Z. Ibrahimovičius parodė, jog dar turi parako – veteranas pirmajame kėlinyje, tiksliau, jo pabaigoje, buvo ryškiausia figūra aikštėje.

Visų pirma puolėjas asistavo Ante Rebičiui, o per pridėtą pirmo kėlinio laiką mušė pats ir „Milan“ komandai viskas atrodė puikiai – įpusėjus mačui jie buvo priekyje 2:0.

Tačiau Antonio Conte treniruojamas „Inter“ sudėti ginklų nusiteikę nebuvo ir ėmė grįžti į rungtynes.

Visų pirma, per trijų minučių atkarpą pavyko rezultatą išlyginti, kai du greitus įvarčius vieną po kito mušė Marcelo Brozovičius ir Matiasas Vecino.

Spaudimas nemažėjo ir galų gale davė vaisių – likus žaisti apie 20 minučių komandos gynėjas Stefas de Vrijis įmušė trečią įvartį, o jau per pridėtą laiką laimėtojų pranašumą įtvirtino puikų sezoną žaidžiantis Romelu Lukaku.

Rungtynes laimėjęs „Inter“ ne tik parodė charakterį, bet ir grįžo į pirmąją čempionato vietą – dabar jie, kartu su Turino „Juventus“, turi po 54 taškus, tačiau Milano komanda rikiuojasi aukščiau dėka geresnio įvarčių santykio.

Tiesa, „Inter“ turėtų nerimauti ir dėl Romos „Lazio“. Sostinės komanda tęsia įspūdingą sezoną ir laimėjo dar vienas rungtynes.

„Lazio“ išvykoje 1:0 nugalėjo „Parma“ vienuolikę ir kvėpuoja lyderiams į nugaras – Simone Inzaghi kariauna nuo pirmų dviejų komandų atsilieka vos vienu tašku.