Sportas

2020.02.09 16:17

Žiemos pertraukos metu – Jose Mourinho išvaizdos pokyčiai

LRT.lt2020.02.09 16:17

Kol „Premier“ lygoje kai kurios komandos šiuo metu turi trumpą žiemos pertrauką, „Tottenham Hotspur“ vyriausiasis treneris Jose Mourinho nusprendė imtis išvaizdos pokyčių.

Futbolo sirgaliai įprastai yra pratę portugalą žilstelėjusiais ilgesniais plaukais, tačiau dabar jis nusprendė pakeisti įvaizdį ir po ilgokos pertraukos nusirėžė plaukus plikai.

Smagus sutapimas – ankstesniais atvejais, portugalui nusprendus nusiskusti plaukus, pagerėdavo ir jo treniruojamų komandų rezultatai.

Pavyzdžiui, dar 2006-2007 metų sezone J. Mourinho, tada treniravęs Londono „Chelsea“, nusiskutęs plaukus pasiekė neblogą rezultatą ir laimėjo 9 iš 11 pirmųjų lygos rungtynių.

2013-2014 metais, vėl stovėjęs prie „Chelsea“ vairo, nusirėžęs plaukus portugalas pergalingai baigė 8 iš 10 pirmųjų rungtynių.

Panašios serijos tikėsis ir „Tottenham“ komandos sirgaliai – jie artimiausias rungtynes žais vasario 16-ąją, išvykoje susikaudami su „Aston Villa“ vienuolike.

Stojęs prie dabartinės komandos vairo, J. Mourinho šiuo metu yra laimėjęs 10 rungtynių, 4 kartus buvo sužaista lygiosiomis, o 5 kartus teko pripažinti varžovų pranašumą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt