Naujienų srautas

Sportas2020.02.09 12:46

Lietuvos moterų rankinio lygoje aiškėja lyderių pozicijos

LRT.lt 2020.02.09 12:46

Lietuvos moterų rankinio lygoje (LMRL) šeštadienį sužaistos dvejos rungtynės, po kurių abi lygos lyderės padidino savąją taškų kraitį. Namuose žaidusios Kauno „ACME-Žalgiris“ merginos žengė tvirtą žingsnį, kad užsitikrintų pirmąją vietą reguliariajame sezone. Kaunietės savų žiūrovų akivaizdoje 33:31 (16:14) įveikė Vilniaus „Eglės“ merginas, rašo handball.lt.

Pergalę kiek aptemdė Viltės Lubytės patirta trauma. Kairiarankė žaidėja nesėkmingai nusileido po metimo ir susilaužė dešinės kojos šeivikaulį bei pasitempė kairės kojos raiščius.Iki to momento ji buvo pelniusi 2 įvarčius.

Kauno klubo rotacija ir taip buvo skurdi, kadangi komandai negalėjo padėti ir legionierė iš Ukrainos Anastasija Kalaida, o ekipai mačo pačioje pabaigoje neteko ir trečią 2 min. pašalinimą užsidirbusios Neringos Gudaitytės.

Tai nesutrukdė žalgirietėms iškovoti pergalės nors likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes rezultatas buvo lygus (30:30). Žalgirietės gana greitai surengė dvi rezultatyvias atakas ir susikūrė dviejų įvarčių pranašumą (32:30). Į sėkmingą paskutiniąją „Eglės“ ataka rezultatyviu išpuoliu atsakė ir „ACME-Žalgiris“, kuris šventė pergalę 33:31.

Kaunietėms per likusius 2 turus užtenka iškovoti bent tašką tam, kad užsitikrintų reguliaraus sezono nugalėtojų vardą.

„ACME-Žalgiris“: Audinga Kniubaitė 12, Grėta Burkaitė ir Klaudija Šidlauskytė po 5, Neringa Gudaitytė 4, Viltė Lubytė, Austėja Narauskaitė, Deimantė Baranauskaitė po 2, Olesia Semenčenko 1.

„Eglė“: Daiva Aleksandravičiūtė 10, Rita Repečkaitė 6, Aušra Šponė 5, Inga Sadauskaitė 4, Beatričė Ruseckaitė, Ugnė Malinauskaitė, Greta Sadauskaitė, Akvilė Tolvaišaitė po 1.

Kitose šeštadienio rungtynėse užtikrintą pergalę pasiekė Kauno rajono „Cascada-HC Garliava SM“, kurie namie 37:24 (19:10) įveikė Vilniaus SM „Taurą“-LJR.

Tai buvo jau ketvirtas iš eilės nepralaimėtas garliaviečių mačas ir po jo komanda ženkliai sustiprino savo galimybes kovojant dėl antrosios vietos turnyrinėje lentelėje.

Likus 2 turams garliaviečių atotrūkis nuo „Eglės“ rankininkių yra 3 taškai, tad bent 1 pergalė joms garantuotų antrąją vietą lygoje.

„Cascada-HC Garliava SM“: Kamilė Bušaitė 10, Mantė Voskresenskaja 6, Inesa Verbovik 5, Džoana Šiaučiūnaitė 4, Gabrielė Skilandytė 3, Emilė Aglinskaitė 2, Vilgita Izdelytė, Martyna Ustilaitė, Inesa Slavėnaitė, Vakarė Petretytė po 1.

SM „Tauras“-LJR: Silvija Mackonytė 12, Smiltė Grotuzaitė 3, Akvilė Petrušytė, Singirda Kulikovaitė, Ana Andronik, Gabija Balevičiūtė po 2, Gustė Stonytė 1.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi