2020.02.09 07:54

„Pacers“ su Saboniu pralaimėjo jau penktą kartą iš eilės

LRT.lt2020.02.09 07:54

Nesėkmingą seriją NBA čempionate tęsia Indianos „Pacers“ (31-22) komanda su Domantu Saboniu. Šį kartą „Pacers“ savo aikštelėje 117:124 turėjo pripažinti Naujojo Orleano „Pelicans“ (22-31) pranašumą.

Tai buvo jau penktoji Indianos komandos nesėkmė paeiliui, tuo tarpu „Pelicans“ laimėjo penktą kartą per pastarąsias septynerias rungtynes.

Jiems laimėti nesutrukdė net ir tai, jog dėl traumų nežaidė du jų lyderiai – Zionas Williamsonas ir Brandonas Ingramas. Tiesa, nepilnos sudėties buvo ir „Pacers“ – poilsio buvo suteiktas neseniai po traumos į rikiuotę grįžusiam Victorui Oladipo.

Daugiau nei pusvalandį rungtyniavęs lietuvis iš viso spėjo surinkti 16 taškų, sugriebti 8 atšokusius kamuolius bei atlikti 6 rezultatyvius perdavimus.

Nesėkmę „Pacers“ garantavo itin prastai sužaista paskutinė ketvirtojo kėlinio atkarpa. Ją Indianos komanda pralaimėjo net 2:14 ir po tokio smūgio atsitiesti nebesugebėjo.

Iniciatyvos svečių komandoje lemiamu metu ėmėsi Jrue Holiday – per paskutines dvi su puse minutės įžaidėjas pelnė net 14 iš savo 31 taško, taip ištraukdamas savo ekipą į pergalę.

„Pacers“: Jeremy Lambas 26, T.J. Warrenas 22, Domantas Sabonis 16 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Mylesas Turneris 10 (8 atk. kam.).

„Pelicans“: Jrue Holiday 31 (10 rez. perd.), J.J. Redickas 23, Lonzo Ballas ir Derrickas Favorsas (11 atk. kam.) – po 15.