2020.02.08 22:03

Beprotiškose įvarčių lenktynėse – tuščias Haalandas ir „Borussia“ pralaimėjimas

LRT.lt2020.02.08 22:03

Rimtas įvarčių lenktynes Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse surengė Lėverkuzeno „Bayer“ ir Dortmundo „Borussia“. Pirmaujanti komanda čia keitėsi ne kartą, bet galų gale sėkmė labiau šypsojosi „Bayer“ komandai, kuri laimėjo rungtynes 4:3.

Šeimininkai mače šovė pirmieji, kai juos į priekį išvedė Kevinas Vollandas.

Tačiau Dortmundo komanda ilgai atsiliekančių vaidmenyje nebuvo – jau po kelių minučių Matsas Hummelsas rezultatą išlygino, o ekipos naujokas Emre Canas puikiu smūgiu išvedė geltonuosius į priekį.

Visgi, ilgai išlaikyti persvaros svečiams nebuvo lemta – tas pats Kevinas Vollandas dar iki pertraukos grąžino į rungtynes pusiausvyrą.

Antrajame kėlinyje „Borussia“ dar kartą išsiveržė į priekį, kai tiksliai mušė Raphaelis Guerreiro, tačiau tada beprotiškas kelias minutes sužaidė šeimininkai.

Per dvi minutes Leonas Bailey ir Larsas Benderis pelnė po įvartį, išvedė savo komandą į priekį ir, nepaleidę persvaros, iškovojo svarbią pergalę.

Su 39 taškais „Borussia“ lieka trečioje vietoje, tuo tarpu „Bayer“ turi 37 ir pakilo iki penktosios.