2020.02.08 07:39

Valančiūno dvigubą dublį nustelbė „76ers“ turko karjeros rungtynės

LRT.lt2020.02.08 07:39

Jonas Valaničūnas surinko jau praktiškai eilinį savo dvigubą dublį, tačiau šįkart NBA čempionate pergalės tai neatnešė – lietuvio Memfio „Grizzlies“ (26-26) išvykoje 107:119 neįkando Filadelfijos „76ers” (32-21).

Uteniškis rungtyniavo 28 minutes ir per jas spėjo pasižymėti 14 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Karjeros NBA rungtynes sužaidė „76ers” turkas Furkanas Korkmazas. Šis laimėtojų gretose pasižymėjo net 34 taškais (7/9 trit.) ir 6 atkovotais kamuoliais.

Dvikovos baigtį iš esmės nusprendė atkarpos antrojo kėlinio antroje pusėje bei trečiojo pirmoje.

Dar iki pertraukos šeimininkai po sėkmingų F. Korkmazo ir Beno Simmonso epizodų susikrovė dviženklį pranašumą (57:44), kurį dar vienu spurtu trečiojo kėlinio starte padidino dar labiau ir taip pabėgo nebepavejamai (70:51).

Vienu metu svečių deficitas jau buvo pasiekęs ir triuškinamą ribą (64:97), tačiau ketvirtajame ketvirtyje pavyko sumažinti atsilikimą ir išvengti susidorojimo.

„76ers“: Furkanas Korkmazas 34 (6/8 dvit., 7/9 trit.), Benas Simmonsas 22 (10 rez. perd.), Tobias Harrisas 21, Joelis Embiidas (10 atk. kam.) ir Alas Horfordas (8 atk. kam.) po 10.

„Grizzlies“: Ja Morantas 15, Jonas Valančiūnas 14 (10 atk. kam.), Tyusas Jonesas 13 (7 rez. perd.), Brandonas Clarke‘as 11.